Praca - Elektryk do utrzymania instalacji elektrycznej
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

szukaj
Oferta z dnia: 19 luty 2020
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
Elektryk do utrzymania instalacji elektrycznej
miejsce pracy: Toruń/kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:
  • Reagowanie na zgłoszenia awarii instalacji elektrycznej w budynkach i na zewnątrz,
  • Budowy, naprawy i serwis instalacji elektrycznych,
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu firmowego, w tym o czystość, wyposażenie oraz jego terminowe serwisowanie przy wsparciu działu obsługi Floty,
Wymagania:
  • Mile widziane uprawnienia UDT na teleskopowe lub nożycowe podesty (zwyżki), lub podnośniki koszowe zainstalowane na samojezdnych platformach.
  • Opcjonalnie doświadczenia z pokrewnymi dziedzinami specjalistycznymi: energetyką, automatyką, sterowaniem, instalacjami LAN, SSWiN itp.
  • Posiadanie doświadczenia w pracach związanych z instalacjami elektrycznymi,
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach pow. 3 metrów,
  • Prawo jazdy kat. B (czynny kierowca),
  • Uprawnienia eksploatacyjne elektryczne (tzw. SEP) do 1 kV lub kompetencje i możliwość zdania egzaminu,
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
  • Dobrą atmosferę pracy,
  • Dodatkowo płatne wyjazdy na awarie, do ustalenia z przełożonym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat),
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia, mierniki, materiały,

Forma kontaktu:
Oferta nieaktualna