Praca - Pomocnik elektromontera
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 1844973
szukaj
Oferta z dnia: 19 luty 2020
poleć znajomemu
TRAKCJA PRKiI S.A.
Pomocnik elektromontera
miejsce pracy: /kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Prace związane z budową, konserwacją i utrzymaniem infrastruktury energetycznej na kontraktach kolejowych (podstacje trakcyjne, linie zasilające, itd.) na terenie całego kraju;

  • Budowa kablowych i napowietrznych linii energetycznych nn i WN;

  • Realizacja bieżących zadań związanych z montażem urządzeń elektroenergetycznych, rozdzielnic, oświetlenia ulic.

Wymagania:
Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie o profilu elektrycznym lub elektroenergetycznym;

  • Znajomość podstaw elektryki (uprawnienia SEP do 1kV możliwe do zdobycia u pracodawcy);

  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości;

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania;

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole;

  • Zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, bony świąteczne);

  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego;

  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Oferta nieaktualna