Praca - Alpinista przemysłowy; monter regałów wysokiego składowania
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2020
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
Alpinista przemysłowy; monter regałów wysokiego składowania
miejsce pracy: /zachodniopomorskie
Zakres obowiązków:
  • praca w podparciu z użyciem drabiny hakowej - montaż konstrukcji stalowych, regałów wysokiego składowania na podstawie rysunku technicznego, przy użyciu określonych technik i narzędzi.
Wymagania:
  • odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • dokładność;

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
  • zakwaterowanie;
  • odzież roboczą;
  • elektronarzędzia.
  • ekwiwalent pieniężny;
  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności;