Praca - Alpinista przemysłowy; monter regałów wysokiego składowania
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2020
poleć znajomemu
VIA ASSEMBLY Sp. z o.o.
Alpinista przemysłowy; monter regałów wysokiego składowania
miejsce pracy: /łódzkie
Zakres obowiązków:

  • praca w krajach UE

  • praca w podparciu z użyciem drabiny hakowej - montaż konstrukcji stalowych, regałów wysokiego składowania na podstawie rysunku technicznego, przy użyciu określonych technik i narzędzi.

Wymagania:

  • umiejętność pracy na wysokości około 30-40 metrów;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • wysoka motywacja do pracy;

  • dyspozycyjność;

  • sumienność;

  • dokładność;

  • odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • poszukujemy osób z całej Polski;

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B;

  • znajomość rysunku technicznego;

  • uprawnienia na platformy nożycowe, wózki widłowe;

  • znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • umowę o pracę;

  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności;

  • zakwaterowanie;

  • ekwiwalent pieniężny;

  • dojazdy na budowę firmową flotą samochodową;

  • odzież roboczą;

  • elektronarzędzia.