Praca - Kierownik Zmiany Produkcyjnej [rekrutacja prowadzona online]
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2020
poleć znajomemu
HR Wise Sp. z o.o.
Kierownik Zmiany Produkcyjnej [rekrutacja prowadzona online]
miejsce pracy: Świdnica/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 20/0110
Zakres obowiązków:

Obowiązki:

  • Zarządzanie pracą operatorów na zmianie produkcyjnej,

  • Odpowiedzialność za ustawianie odpowiednich parametrów procesu produkcyjnego,

  • Kontrola wykonania wskaźników produkcyjnych dla zespołu

  • Analiza wydajności i efektywności procesów

  • Odpowiedzialność za gospodarkę surowców i półproduktów wykorzystywanych do produkcji

  • Prowadzenie działań optymalizujących procesy produkcyjne

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku w dziale produkcyjnym (mile widziana branża spożywcza)

  • Umiejętności zarządzania zespołem

  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację.

  • Znajomość systemów jakości, zasad BHP

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie przez firmę produkcyjną na podstawię umowy o pracę,

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Ubezpieczenia grupowe

  • Stołówkę pracowniczą

  • Fundusz Socjalny – wczasy pod grusza, bony świąteczne