Praca - Inżynier Sprzedaży
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2020
poleć znajomemu
Hydro-Vacuum S.A.
Inżynier Sprzedaży
miejsce pracy: /zachodniopomorskie
Zakres obowiązków:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dostęp do wiedzy i możliwość wdrożenia własnych pomysłów w praktykę gospodarczą

  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy

  • Finansowe wsparcie socjalne

  • Pracę w zgranym zespole profesjonalistów

  • Służbowy samochód, komputer, laptop, telefon

  • Wynagrodzenie stałe oraz premie uzależnione od wyników

Wymagania:

  • Realizacja planów sprzedażowych w zakresie pomp i systemów pompowych

  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami z branży wod.-kan. i przemysłowej

  • Przygotowywanie i/lub współudział w tworzeniu ofert techniczno – handlowych

  • Negocjowanie warunków handlowych

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie o profilu technicznym lub ekonomicznym

  • Gotowość do pracy mobilnej

  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych, zdolności negocjacyjne, samodzielność w działaniu

  • Zdolność do samodzielnego i kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji