Praca - Analityk Systemowo-Biznesowy
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 1855167
szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2020
poleć znajomemu
DahliaMatic Sp. z o.o.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Analityk Systemowo-Biznesowy
miejsce pracy: Poznan/wielkopolskie
Opis stanowiska:

Oferujemy

  • Pracę w systemie: pierwsze miesiące w formie w pełni zdalnej, potem mix  pracy zdalnej i on site

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Motywujący system wynagrodzeń

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Kartę Multisport

  • Udział w projektach dla międzynarodowych Klientów

  • Pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii

Wymagania:

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie szczegółowych analiz dla innowaycjnych rozwiązań hub-a płatności (krajowych i międzynarodowych)

  • Współpraca bezpośrednio ze specjalistami IT w budowie rozwiązań w zakresie płatności

  • Wspracie wdrożeń produkcyjnych nowych rozwiązań

  • Dbałość o terminowość realizowanych etapów projektu

  • Aktywny udział w kształtowaniu efektywnego procesu płatności end2end

Opis wymagań

  • Minimum 1,5-roczne doświadczenie na stanowisku Analityka Systemowego/Biznesowego

  • Doświadczenie w komercyjnym rozwijaniu oprogramowania

  • Mile widziana znajomość rozwiązań płatniczych w bankowości

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów (informatyka, robotyka i pokrewne)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy

W dokumentach rekrutacyjnych prosimy o dodanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DahliaMatic Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gottlieba Daimlera 2 zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.”
Uprzejmie informujemy, że dokumenty złożone bez wymaganej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą rozpatrywane i dane osobowe w nich zawarte nie będą przetwarzane. Informujemy, że aplikacji nie odsyłamy. Dokumenty aplikacyjne nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji niezwłocznie będą usuwane. Dokumenty aplikacyjne, na przetwarzanie których otrzymaliśmy zgodę w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą usuwane po upływie 5 latach od daty ich otrzymania. Dane osobowe kandydatów nie będą przetwarzane w żadnym, innym celu.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj