Praca - Programista szlifierki CNC
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

strona główna PRACA Elektronika Oferta Nr 1855172
szukaj
Oferta z dnia: 26 marzec 2020
poleć znajomemu
Gi Group Sp.z o.o.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Programista szlifierki CNC
miejsce pracy: Żory/śląskie
Opis stanowiska:

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną Medicover,

  • kartę Multisport,

  • kartę Sodexo,

  • pakiet relokacyjny.

Zakres obowiązków:

Do obowiązków na stanowisku będzie należało:

  • przeprowadzanie pierwszorazowej konfiguracji i programowanie maszyn CNC,

  • dobór oraz przygotowywanie ściernic zgodnie ze specyfikacją techniczną,

  • edycja parametrów oraz wymiarów obróbki w sterowaniu CNC szlifierki 5-osiowej;

  • tworzenie programów szlifowania i prowadzenie symulacji,

  • prowadzenie kart pomiarowych.

Wymagania:

Na stanowisko Programisty szlifierki CNC oczekujemy:

  • min. 4-letniego doświadczenia na stanowisku Programista maszyn CNC, najlepiej pracy przy szlifierkach 5-osiowych,

  • doświadczenia w pierwszorazowej konfiguracji i programowaniu maszyn,

  • znajomości oprogramowania NUMROTO lub innego pozwalającego na przeprowadzanie symulacji,

  • gotowości do pracy III zmianowej (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj