Praca - Operator maszyn – nadzorowanie i kierowanie linią produkcyjną
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 1858480
szukaj
Oferta z dnia: 09 kwiecień 2020
poleć znajomemu
Charlie works
Operator maszyn – nadzorowanie i kierowanie linią produkcyjną
miejsce pracy: okolice Zwaagdijk/Zagranica
Zakres obowiązków:

Możesz pracować jako:
operator maszyn – nadzorowanie i kierowanie linią produkcyjną.
Praca w branży spożywczej przy produkcji sałatek warzywnych i owocowych.

Monitorowanie jakości świeżych produktów i rozwiązywanie drobnych awarii technicznych
Stawka 11,80 € brutto/ godzina, po pół roku 12,59
Miejsce pracy: okolice Zwaagdijk

Twoja praca będzie polegać na:

  • wykonywaniu czynności operacyjnych co najmniej jednej linii produkcyjnej

  • ustawianiu maszyny na wymagane wartości dla ciętego kawałka, ilości detergentu (dział mycia pojemników), liczb, długości worka, prędkości, dozowania masy, nadruku daty itp.);

  • kontroli i w razie potrzeby, dostosowanie zautomatyzowanych procesów;

  • rejestracji danych produkcyjnych z linii;

  • budowie i przebudowie sprzętu / maszyn;

  • wykonywaniu prostych prac konserwacyjnych i naprawczych / naprawie usterek;

  • kierowaniu i instruowaniu (nowych) pracowników;

  • przeprowadzaniu i rejestrowaniu kontroli jakości procesu i produktu w zakresie: prawidłowego formowania i zamykania worków / tacek, masy napełniania, pomiarów gazu, wykrywania metali, wartości PH itp .;

  • wdrażaniu i przestrzeganiu przepisów dotyczących zapewniania jakości w odniesieniu do HACCP, BRC i wewnętrznych przepisów wewnętrznych oraz zapewnianie wskazówek w tym zakresie;

  • wykonywaniu działań wspierających i występujących (na przykład w projektach), które zapewniają niezakłócony postęp produkcji, takich jak wykonywanie prac zastępczych w innym dziale i wspieranie współpracowników.

Wymagania:
Ta oferta jest dla Ciebie jeśli Masz:

  • poziom MBO pracy i myślenia;

  • doświadczenie w zarządzaniu w branży spożywczej;

  • wiedzę lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • mile widziana znajomość pakietu Microsoft Office;

  • znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego;

  • wiedzę na temat bezpieczeństwa żywności (HACCP).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Otrzymasz od nas:

  • legalną pracę za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem

  • zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

  • zakwaterowanie i ubezpieczenie (płatne - tylko to musisz opłacić)

  • bezpłatny transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy

Oferta nieaktualna