Praca - Specjalista ds. Kontroli Jakości
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 1860699
szukaj
Oferta z dnia: 15 maj 2020
poleć znajomemu
WIBO Sp. z o.o. Sp. k
Specjalista ds. Kontroli Jakości
miejsce pracy: Kartuzy/pomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • prowadzenie dokumentacji z zakresu jakości

  • prowadzenie działań eliminujących zagrożenia jakościowe w firmie

  • kontrola międzyoperacyjna podczas produkcji

  • kontrola jakości materiałów opakowaniowych, surowców chemicznych i wyrobów gotowych

  • rozpatrywanie reklamacji klientów i reklamacji wewnętrznych

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie

  • min. roczne doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

  • znajomość procedur produkcyjnych GMP

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie na podstawie umowy o pracę

  • motywujący pakiet wynagrodzeń

  • szansę rozwoju osobistego i szkoleń związanych ze stanowiskiem pracy

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych warunków grupowego ubezpieczenia na życie

  • pracę w atmosferze współpracy