Praca - Projektant Mostowy [rekrutacja online]
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

szukaj
Oferta z dnia: 15 maj 2020
poleć znajomemu
SYSTRA S.A. ODDZIAL W POLSCE
Projektant Mostowy [rekrutacja online]
miejsce pracy: praca zdalna/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Cel stanowiska:

  • Współudział w wykonywaniu projektu brytyjskiego kolei dużych prędkości w zakresie branży mostowej: projektowanie fundamentów palowych i bezpośrednich; obliczanie konstrukcji żelbetowych i stalowych (mosty, wiadukty, przepusty),

  • opracowywanie rozwiązań branży mostowej,

  • terminowe realizowanie projektów.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o specjalizacji mostowej,

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania inżynierskiego z zakresie dokumentacji technicznej: Autocad, Microsoft Office,

  • Dobra znajomość aplikacji do obliczeń inżynierskich: Autocad Robot Structural Analysis lub Midas Civil,

  • Znajomość środowiska Miscrostation będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość środowiska GEO5 będzie dodatkowym atutem,

  • Minimum 2 lata doświadczenia przy wykonywaniu projektów budowlanych oraz wykonawczych

  • Doświadczenie w rysowaniu i obliczaniu obiektów mostowych,

  • Znajomość języka angielskiego w tym technicznego na poziomie komunikacyjnym,

  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej organizacji

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia