Praca - PV Project Manager
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

strona główna PRACA Elektronika Oferta Nr 1860716
szukaj
Oferta z dnia: 15 maj 2020
poleć znajomemu
NES GLOBAL TALENT Sp. z o.o.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
PV Project Manager
miejsce pracy: Trójmiasto/pomorskie
Zakres obowiązków:

Wynagrodzenie: 10 000 – 12 000 netto
Forma zatrudnienia: Umowa o Pracę / B2B
Wyposażenie: Samochód służbowy, telefon, laptop

Wśród obowiązków:

  • Realizacja projektów farm fotowoltaicznych pod klucz

  • Wyszukiwanie obszarów pod inwestycje

  • Pozyskiwanie nieruchomości pod inwestycje i zabezpieczanie praw do dysponowania gruntem dla celów realizacji inwestycji

  • Planowanie rozwoju i projektowanie instalacji OZE

  • Rozwój procedur planistycznych (Studium, MPZP) oraz uzyskanie decyzji środowiskowej

  • Uzyskanie warunków przyłączenia

  • Zabezpieczanie potrzebnych tras kablowych oraz dróg dojazdowych

  • Zlecenie i nadzór nad opracowaniem projektów budowlanych

  • Uzyskanie pozwolenia na budowę, decyzji administracyjnej

  • Przeprowadzenie procesu prekwalifikacji i udziału w aukcji

  • Zarządzanie i raportowanie procesu budowy

  • Planowanie kosztów rozwoju realizacji inwestycji zgodnie z harmonogramem

Idealny kandydat posiada:

  • Wykształcenie kierunkowe + min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu rozwoju i/lub budowy projektów farm fotowoltaicznych

  • Analityczne myślenie i skrupulatność

  • Komunikatywność

  • Samodzielność w realizacji zadań

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość MS Project mile widziana

  • Interdyscyplinarność

Stanowisko wiąże się z dużą mobilnością - zapewniony jest samochód służbowy.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Kontakt telefoniczny: 663 341 802

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj