Praca - Projektant Branży Elektrycznej
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 1876927
szukaj
Oferta z dnia: 02 sierpień 2020
poleć znajomemu
CONTROL PROCESS S.A.
Projektant Branży Elektrycznej
miejsce pracy: Katowice/śląskie
Zakres obowiązków:

  • opracowanie dokumentacji projektowej rurociągów przesyłowych branży gazowej i naftowej,

  • opracowanie dokumentacji projektowej instalacji technologicznych i obiektów towarzyszących przemysłu naftowego i gazowego,

  • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji kosztorysowej,

  • terminowość wykonywania prac zleconych przez przełożonego,

  • odpowiedzialność wynikająca z obowiązujących w Biurze procedur Systemu Zarządzania Jakością,

  • rzetelne wykonywanie realizowanych projektów,

  • udział w koordynowaniu prac całego zespołu projektowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość języka angielskiego technicznego – mile widziana,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość programów do projektowania AutoCAD, Bentley OpenPlant lub podobne.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • udział w ciekawych projektach,

  • pracę w doświadczonym zespole projektowym w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • czytelną ścieżkę rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę w pracy,