Praca - Android Application Developer
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 1891781
szukaj
Oferta z dnia: 16 wrzesień 2020
poleć znajomemu
Klient portalu Praca.pl
Android Application Developer
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie i rozwój aplikacji mobilnych w technologii Android
Wymagania:
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • Znajomość trendów i rozwoju urządzeń oraz aplikacji mobilnych.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Kotlin
  • Znajomość rxJava
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Owocowe środy i cykliczne imprezy integracyjne,
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, Multisport),
  • Pracę w zgranym zespole, pełnym zaangażowania i czerpiącym satysfakcje ze swojej pracy,
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy uzależnionym od wyników pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie technologicznej,