Praca - Automatyk – programista PLC
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 1891785
szukaj
Oferta z dnia: 16 wrzesień 2020
poleć znajomemu
InPro electric Sp. z o.o.
Automatyk – programista PLC
miejsce pracy: /podkarpackie
Zakres obowiązków:

Praca w systemie delegacyjnym na terenie Europy i Świata

Wymagania:

Obowiązki:

  • programowanie sterowników PLC.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co jest dla nas ważne?

  • minimum 1 rok doświadczenia w przemyśle samochodowym,

  • dyspozycyjność - gotowość do wyjazdów służbowych – warunek konieczny,

  • czynne prawo jazdy kategorii B,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Oczekujemy:

  • znajomość programowania sterowników Siemens,

  • znajomość standardu VASS.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od poziomu doświadczenia, dodatkowo rozliczenia za delegacje, nadgodziny,

  • pracę w międzynarodowym zespole w światowych koncernach samochodowych,

  • zapewniamy rozwój poprzez szkolenia wewnętrzne i certyfikowane,

  • prywatna opieka medyczna, ubrania robocze, narzędzia, komputer, telefon, zakwaterowanie w delegacjach, opiekę koordynatora,

  • praca w systemie 3 tygodnie na projekcie, 5-7 dni w domu,

  • firma zapewnia wsparcie w relokacji.