Praca - Inżynier rozwoju algorytmów (Model Driven Development)
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 1903259
szukaj
Oferta z dnia: 18 październik 2020
poleć znajomemu
ZF Group
Inżynier rozwoju algorytmów (Model Driven Development)
miejsce pracy: /mazowieckie
Wymagania:

Pracując na tym stanowisku, Twoim zadaniem będzie tworzenie zaawansowanych algorytmów mających bezpośredni wpływ na zachowanie samochodu na drodze. Dzięki temu przyczynisz się do zwiększenia komfortu oraz bezpieczeństwa zarówno użytkowników pojazdu, w którym znajdzie się oprogramowanie, jak i pozostałych uczestników ruchu drogowego. Nasze produkty znajdują zastosowanie w najnowszych samochodach największych marek na rynku. Tworzenie oprogramowania odbywa się zgodnie z założeniami Model Driven Developmentu oraz normami bezpieczeństwa dla przemysłu motoryzacyjnego.

Twoje zadania:

  • Zapewnienie zgodności z powyższymi procesami;

  • Kontakt z przedstawicielami koncernów samochodowych;

  • Praca koncepcyjna związana z implementacją algorytmów realizujących otrzymane wymagania;

  • Definiowanie zadań, ustalanie ich priorytetów oraz szacowanie czasu potrzebnego na ich realizację.

Wymagania:

  • Studenci kierunków: automatyka i robotyka, informatyka, elektronika i telekomunikacja oraz podobnych.

  • Podstawowa wiedza z zakresu systemów wbudowanych oraz programowania w języku C.

  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym.

  • Znajomość środowiska MATLAB Simulink.

  • Chęć do nauki oraz umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziana:

  • Znajomość działania nowoczesnych systemów bezpieczeństwa w samochodach.

  • Wiedza z zakresu teorii sterowania, metod numerycznych i przetwarzania sygnałów cyfrowych;

  • Prawo jazdy kategorii B;

  • Wiedza z zakresu interfejsów komunikacyjnych (CAN, SPI, Ethernet).

Oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym;

  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;

  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;

  • Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;

  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;

  • Pakiet relokacyjny;

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

Be part of our ZF team as Inżynier rozwoju algorytmów ADAS (Model Driven Development) and apply now!

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,