Praca - Operator suwnicy
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 1903264
szukaj
Oferta z dnia: 18 październik 2020
poleć znajomemu
Eko-Okna S.A.
Operator suwnicy
miejsce pracy: Kornice/śląskie
Zakres obowiązków:

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Obsługę urządzenia suwnicowego i jezdnego magazynu szkła,

  • Odpowiednie umiejscowienie poszczególnych szkieł na stanowiskach magazynowych,

  • Odwożenie pojedynczych tafli ze stołu na stanowisko magazynowe,

  • Rozładunek innych materiałów do których niezbędne jest użycie suwnicy.

Wymagania:

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • Posiadasz uprawnienia do obsługi suwnicy,

  • Stawiasz na jakość i nie odstawiasz fuszerki,

  • Kiedy coś robisz, to dokładnie, od A do Z,

  • Nie boisz się pracy fizycznej i konieczności sprostania wysokim oczekiwaniom jakościowym.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Pracując u nas, możesz liczyć na:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie miesięczne i świąteczne,

  • Umowę o pracę,

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • Dofinansowanie do karty MultiSport,

  • Stołówkę pracowniczą,

  • Rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów,

  • Benefity dla rodziców*,

  • Zorganizowany dojazd do/z pracy **.

* wyprawka dla noworodka, paczki mikołajkowe dla dzieci

** autobusy firmowe m.in. z Radlina, Pszowa, Rybnika, Rydułtów, Raciborza, Głubczyc, Wodzisława Śląskiego, Rud, Kuźni Raciborskiej, Żor, Kędzierzyna-Koźla, Jastrzębia Zdroju, Bierawy, Pilszcza, Branic, Olzy, Dziergowic, Grabówki, Łaniec