Praca - Programista C Embedded [Rekrutacja prowadzona online]
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 1920362
szukaj
Oferta z dnia: 22 listopad 2020
poleć znajomemu
IFM ECOLINK
Programista C Embedded [Rekrutacja prowadzona online]
miejsce pracy: Opole/opolskie
Zakres obowiązków:
JEŚLI POSIADASZ:

  • Umiejętność programowania niskopoziomowego w języku C dla urządzeń wbudowanych

  • Wiedzę o systemach mikroprocesorowych

  • Dobrą znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów (preferowane: elektronika, automatyka i kierunki pokrewne)

TWOIM DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • Komercyjne doświadczenie jako programista

  • Doświadczenie w systemach operacyjnych urządzeń wbudowanych (RTOS, Linux, Micrium)

  • Znajomość notacji UML

  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi takich jak: oscyloskopy, generatory sygnałowe, analizatory widma itp.

  • Znajomość języka Python

  • Znajomość przemysłowych protokołów komunikacyjnych

  • Umiejętność debuggowania kodu

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAŁ:

  • Rozwijaniem oprogramowania embedded C dla nowych produktów

  • Aktualizacją oraz utrzymaniem istniejącego oprogramowania

  • Przeprowadzaniem testów oprogramowania

  • Integracją rozwiązań z platformą sprzętową

Wymagania:
JAK PRACUJEMY W PROJEKTACH?

  • Codzienne spotkania

  • Model V

  • Dokumentacja w systemie Polarion

  • Repozytorium w SVN

TECHNOLOGIE Z JAKICH KORZYSTAMY, TO:

  • STM32, MSP430, FPGA

  • Eclipse

  • IO-Link

  • Profinet, Ethernet IP

  • Modbus, AS-i

  • IIOT, Industry 4.0

  • Json

PODZIAŁ CZASU PRACY:

  • 70% nowe funkcjonalności

  • 10% spotkania

  • 10% utrzymanie kodu

  • 10% bugfixing

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co zyskasz podejmując u nas pracę?

  • Realny, indywidualny wpływ na tworzenie produktu

  • Ciekawą, interesującą pracę, w której stopniowo będziesz się rozwijał

  • Możliwość kształtowania nowych technologii

  • Stabilne zatrudnienie na lata, na podstawie umowy o pracę

  • Koleżeńską atmosferę

  • Stołówkę w firmie z dofinansowaniem posiłków

  • Uczestnictwo w firmowych imprezach integracyjnych (wyjazdy sezonowe, imprezy plenerowe)

  • Dofinansowanie do karty sportowej OK System

  • Pakiet socjalny (bony świąteczne, prezenty/ bony dla dzieci pracowników)

  • Duży parking przed siedzibą - nigdy nie zabraknie dla Ciebie miejsca :)