Farnell element14   ASTOR Sp. z o. o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Rittal Sp. z o.o.   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
poleć znajomemu

Podstawy bezpiecznikowe PBS, PBD

Firma: Apator SA
Producent: Apator SA
Średnia ocena:
 

Podstawy bezpiecznikowe listwowe PBS

 

Dzięki swoim bardzo dobrym parametrom technicznym należą do najlepszych tego typu produktów. Podstawy PBS zyskały akceptację oraz uznanie m.in. zakładów energetycznych, producentów rozdzielnic oraz firm elektroinstalacyjnych na terenie całego kraju jak i za granicą.
W odróżnieniu od podstaw bezpiecznikowych typu PBD zasadniczo przystosowanych do montowania na płycie montażowej podstawy bezpiecznikowe listwowe PBS przeznaczone są do montażu na szynach zbiorczych jako trójfazowe pionowe aparaty. Dzięki czemu uzyskuje się duże oszczędności miejsca w rozdzielni. Podstawy tego typu, wyposażone we wkładki topikowe służą do zabezpieczania obwodów elektrycznych przed skutkami przeciążeń oraz zwarć i przeznaczone są do łączenia odbiorników w obwodach prądu trójfazowego o maksymalnym napięciu pracy wynoszącym 690 V. Po wyciągnięciu wkładki stworzona zostaje wyraźnie widoczna, bezpieczna przerwa biegunowa w obwodzie. Dodatkową zaletą jest łatwość mocowania uziemiaczy. Przy konstruowaniu zostały uwzględnione wszystkie parametry techniczne narzucane przez normy (PN-EN 60269-1, PN-HD 60269-2) oraz rosnące wymagania rynku. Uwzględniono też szereg uwag i wskazówek płynących od partnerów handlowych Firmy. Dzięki temu udało się uzyskać produkt, który łączy w sobie wiele wyróżniających go cech.

 

 Podstawy bezpiecznikowe PBD 

 

Przeznaczone są do rozdziału energii elektrycznej i zabezpieczenia urządzeń elektrycznych przed skutkami zwarć, przeciążeń za pośrednictwem przemysłowych wkładek topikowych. Podstawy bezpiecznikowe PBD są częścią stałą bezpiecznika przemysłowego przystosowaną do zamocowania wkładki topikowej nożowej i włączenia jej w tor prądowy elektroenergetycznych urządzeń rozdzielczych. Korpusy podstaw wykonano z uniepalnionego tworzywa sztucznego, przykręcone są do nich styki szczękowe wykonane z miedzi, galwanicznie cynowane w wielkościach 00, 1, 2.

 

Dane kontaktowe:
Firma: Apator SA
Adres: ul. Gdańska 4a lok. C4, 87-100 Toruń
Telefon: 56 61 91 111
E-mail: apator@apator.com
www: www.apator.com
Inne produkty tej firmy
Skrzynki przyłączowe ZK (skrzynki przyłącza domowego)
Skrzynki przyłączowe ZK (skrzynki przyłącza domowego)
Łączniki krzywkowe 4G
Łączniki krzywkowe 4G
Ograniczniki przepięć ASA, ASM, ASW, ASI
Ograniczniki przepięć ASA, ASM, ASW, ASI
Rozłączniki izolacyjne ARS pro, ARS, RBK pro, RBK, RA, RAB
Rozłączniki izolacyjne ARS pro, ARS, RBK pro, RBK, RA, RAB
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl