ASTOR - Platforma Systemowa Wonderware - AUTOMATYKA - ASTOR - SCADA - MES - ANALIZA DANYCH - ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ - RAPORTOWANIE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
poleć znajomemu

ASTOR - Platforma Systemowa Wonderware

Firma: ASTOR Sp. z o. o.
Producent:

Platforma Systemowa Wonderware umożliwia stworzenie i ustanowienie standardów w całym przedsiębiorstwie w zakresie systemów klasy HMI/SCADA/MES. Standaryzacja redukuje koszty, wprowadza spójność i jakość, oraz zmniejsza potencjalne pomyłki wywołane przez różne interfejsy i sposób działania aplikacji w przedsiębiorstwie. Platforma Systemowa dostarcza strukturę, która ułatwia rozwój, utrzymanie i administrowanie rozproszonych aplikacji zarządzających informacjami przemysłowymi.

Wiele firm wdrażających lub planujących wdrożenie systemu informatycznego na produkcji poszukuje rozwiązania, które spełni kilka warunków:
- Umożliwi stopniowe ale jednocześnie ekonomiczne i bezpieczne wdrażanie i rozwój aplikacji przemysłowych w miarę zmiany potrzeb firmy.
- Może adoptować się do istniejącej infrastruktury i urządzeń.
- Umożliwi płynną rozbudowę aplikacji o elementy MES (systemy śledzenia produkcji).
- Na rynku funkcjonuje wiele firm integratorskich posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie do rozbudowy takich systemów.
- Umożliwi integrację z systemami ERP.

W oparciu o te podstawowe potrzeby i założenia firma Wonderware stworzyła platformę do tworzenia systemów informatycznych na produkcji, która wykorzystuje znane i sprawdzone produkty, aby w optymalny sposób umożliwić firmom produkcyjnym realizację założonych strategii i celów związanych z ciągłym doskonaleniem.

Platforma Systemowa Wonderware to jednolita platforma składająca się z zestawu usług oraz aplikacji opartych o technologię ArchestrA, która pozwala w efektywny sposób tworzyć oraz rozwijać rozproszone aplikacje przemysłowe na wielu poziomach zarządzania informacją. Ten modułowy system obejmuje zarówno komunikację z urządzeniami produkcyjnymi, warstwy pośrednie zarządzania informacją z produkcji jak i warstwę integracji z systemami ERP.

Platforma Systemowa Wonderware to zestaw komponentów udostępniający użytkownikowi funkcje do efektywnego budowania elastycznych i skalowalnych aplikacji przemysłowych. Składa się z takich komponentów jak:
- Wonderware Application Server,
- Wonderware Historian,
- Wonderware Information Server.

Dodatkowo Platforma Systemowa Wonderware posiada zestaw narzędzi klienckich pozwalających na tworzenie aplikacji umożliwiających wizualizację, analizę oraz tworzenie raportów. Narzędziami tymi są:
- Wonderware InTouch,
- Wonderware HistorianClient,
- przeglądarki internetowe z dostępem do serwera Wonderware Information Server.

Wonderware System Platform zapewnia:
- Stabilną i niezawodną komunikację w czasie rzeczywistym, w trybie peer-to-peer i komunikaty dostępne dla wszystkich aplikacji bez konieczności wykonywania dodatkowych prac.
- bezpieczeństwo poszerzając model bezpieczeństwa Microsoft Windows do warstwy fizycznych urządzeń, stanowi przyjazne dla działu IT rozwiązanie zabezpieczeń danych przemysłowych w możliwie najniższej warstwie.

Wonderware oferuje pełny zestaw funkcjonalnych modułów, które mogą rozszerzyć możliwości Platformy Systemowej Wonderware, tak aby sprostać wszystkim wymaganiom stawianym zarządzaniu/MES czy zarządzaniu wydajnością/produkcją.

Inne produkty tej firmy
RSTi-EP CPE100 – następca serii VersaMax
RSTi-EP CPE100 – następca serii VersaMax
Proficy Machine Edition – aktualizacja oprogramowania od GE
Proficy Machine Edition – aktualizacja oprogramowania od GE
XSense - analizuj i oceniaj bezpieczeństwo sieci przemysłowej
XSense - analizuj i oceniaj bezpieczeństwo sieci przemysłowej
Centralizacja danych w przemysłowej sieci Ethernet. 5 kroków doboru switcha.
Centralizacja danych w przemysłowej sieci Ethernet. 5 kroków doboru switcha.
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl