ASTOR - 15" panel operatorski w ofercie Astraada HMI Panel
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna KATALOG PRODUKTÓW Automatyka Sterowanie i sygnalizacja Panele operatorskie ASTOR - 15" panel operatorski w ofercie Astraada HMI Panel
poleć znajomemu

ASTOR - 15" panel operatorski w ofercie Astraada HMI Panel

Firma: ASTOR Sp. z o. o.
Producent:
Średnia ocena:
 

Do oferty ASTOR trafił nowy panel operatorski Astraada HMI Panel. Urządzenie wyposażone w 15” ekran operatorski uzupełnia ofertę w segmencie dużych, wydajnych i atrakcyjnych cenowo produktów przeznaczonych dla użytkowników poszukujących niezawodnych i funkcjonalnych rozwiązań.

Nowy panel o numerze katalogowym AS43TFT1525 wyposażony został w bardzo szybki i wydajny procesor oraz dużą ilość pamięci pozwalając na budowanie bardzo złożonych aplikacji wizualizacyjnych. Dotykowa matryca 15” posiada rozdzielczość 1024 x 768 pikseli, podświetlenie LED oraz obsługę ponad 65000 kolorów. Dzięki temu budowane aplikacje pozwalają umieszczać na jednym ekranie operatorskim wiele elementów i obiektów graficznych ułatwiając personelowi obsługę urządzenia. 

Możliwości komunikacyjne podobnie jak w pozostałych modelach Astraada HMI Panel są bardzo rozbudowane. Trzy niezależne porty szeregowe pracujące w standardzie RS232/485 pozwalają na wymianę danych z praktycznie każdym urządzeniem spotykanym na rynku. Porty szeregowe mają ponadto możliwość obsługi własnych protokołów komunikacyjnych – dzięki temu możemy podłączyć do panelu bardzo nietypowe urządzenia, które wymieniają dane w niestandardowy sposób. Wbudowany port Ethernet oraz porty USB Client i Host uzupełniają ofertę z zakresu komunikacji. Nowy panel w połączeniu z najnowszą wersją oprogramowania narzędziowego Astraada HMI CFG 2.0 pozwala wykorzystać port Ethernet również w inny sposób. Obsługiwany VNC Server pozwala z okna przeglądarki dowolnego komputera połączyć się z panelem w celu zdalnej wizualizacji i sterowania, a wbudowany FTP Server daje użytkownikom możliwość zdalnego dostępu do danych zgromadzanych na wymiennych nośnikach zainstalowanych w panelu. Rozwiązanie wspiera ponadto obsługę wymiennych nośników danych w postaci kart MicroSD, na których można składować dane procesowe, alarmy, receptury oraz wyjątki. Karta może  zostać również wykorzystana do przenoszenia i aktualizacji aplikacji wizualizacyjnej.

Panel programowany jest przy pomocy bezpłatnego narzędzia Astraada HMI CFG wyposażonego w polski interfejs programistyczny. Intuicyjna obsługa narzędzia w połączniu z bardzo bogatymi możliwościami programistycznymi pozwalają szybko budować zaawansowane aplikacje wizualizacyjne. Przesłanie projektu do panelu realizowane jest przy pomocy komunikacji szeregowej, USB lub Ethernet. Narzędzie można pobrać z Platformy Internetowej ASTOR.

Cechy rozwiązania

 • Aktywna matryca TFT, 15”, LED
 • Rozdzielczość 1024 x 768 pikseli
 • Obsługa 65536 kolorów
 • Pamięć: 64MB SDRAM, 8MB Flash, 128MB Nand Flash
 • COM1 RS232/422/485
 • COM2 RS232/485
 • COM3 RS232
 • Ethernet 10/100 Mbps
 • FTP Serwer i VNC Server
 • Port USB Client i Host
 • Zasilanie 24VDC ± 10%
 • Zabezpieczenie IP65
 • Bezpłatne oprogramowanie narzędziowe Astraada HMI CFG w języku polskim
Inne produkty tej firmy
RSTi-EP CPE100 – następca serii VersaMax
RSTi-EP CPE100 – następca serii VersaMax
Proficy Machine Edition – aktualizacja oprogramowania od GE
Proficy Machine Edition – aktualizacja oprogramowania od GE
XSense - analizuj i oceniaj bezpieczeństwo sieci przemysłowej
XSense - analizuj i oceniaj bezpieczeństwo sieci przemysłowej
Centralizacja danych w przemysłowej sieci Ethernet. 5 kroków doboru switcha.
Centralizacja danych w przemysłowej sieci Ethernet. 5 kroków doboru switcha.
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl