Systemy kontroli pieszych lub pojazdów (Promieniowanie gamma-neutron) - PROMIENIOWANIE GAMMA - MONITORING - SYSTEM MONITOROWANIA - SYSTEMY NADZORU - NADZÓR
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna KATALOG PRODUKTÓW Automatyka Sterowanie i sygnalizacja Systemy sterowania i nadzoru Systemy kontroli pieszych lub pojazdów (Promieniowanie gamma-neutron)
poleć znajomemu

Systemy kontroli pieszych lub pojazdów (Promieniowanie gamma-neutron)

Firma: Relpol SA
Producent: RELPOL

Przeznaczone do pracy wewnątrz i na zewnątrz obiektów

System SMP stacjonarnych monitorów promieniowania wykrywający promieniowanie gamma-neutronowe przeznaczony jest do pracy w środowisku gdzie przewidziany jest duży przepływ osób oraz towarów.

Bramki dozymetryczne SMP wykrywają materiały promieniotwórcze w samochodach ciężarowych, samochodach osobowych, kontenerach, pociągach oraz w bagażach przenoszonych przez osoby piesze. System bramek radiometrycznych SMP wykrywa nawet najmniejsze zagrożenie, które może być przeznaczone do wykonania broni jądrowej lub tzn. brudnej bomby.

Dzięki dostępności dwóch konstrukcji, jednej z obudową odporną na warunki zewnętrzne oraz drugiej w estetycznej obudowie przeznaczonej do pracy wewnątrz budynków, inwestor może wybrać model zgodny z przeznaczeniem urządzenia.

Dedykowane oprogramowania komputerowe SMP-Studio, pozwala na zdalną kontrolę nawet całej grupy urządzeń. Rozwiązanie to jest idealne w przypadku obiektów monitorowanych z jednego centralnego punktu.

Obiekty:

  • graniczne punkty kontrolne – drogowe, kolejowe, morskie, lotnicze
  • centra logistyczne
  • obiekty sportowe i inne obiekty o wymaganym wysokim stopniu bezpieczeństwa
  • punkty kontrolne elektrowni jądrowych i obiektów towarzyszących, zakładów i magazynów produkcji zbrojeniowej

SMP - Stacjonarne Monitory Promieniowania wykrywają promieniowanie gamma i neutronowe. Wykonane są w architekturze modułowej umożliwiającej dowolną ich konfigurację w zależności od charakteru obiektu i wielkości strefy. Pracę kolumn pomiarowych w jednej strefie kontrolnej nadzoruje panel operatorski.

SMP-M  - Stacjonarne Monitory Promieniowania wykrywają promieniowanie gamma i neutronowe. Kolumny pomiarowe wykonane są w kształcie walca i zakończone kopułą z wysokoudarowego poliwęglanu, w której umieszczono sygnalizator optyczno-akustyczny. Przeznaczone są do ciągów komunikacyjnych pieszych wewnątrz obiektów. Pracę kolumn pomiarowych w jednej strefie kontrolnej nadzoruje panel operatorski.

SMP-Studio - Zdalny System Nadzoru realizuje funkcje wizualizacji, gromadzenia, dystrybucji danych o pracy Stacjonarnych Monitorów Promieniowania zainstalowanych na jednym lub wielu obiektach.

Do pobrania:
Inne produkty tej firmy
Systemy kontroli pojazdów (Promieniowanie gamma)
Systemy kontroli pojazdów (Promieniowanie gamma)
Systemy cyfrowych zabezpieczeń - CZIP
Systemy cyfrowych zabezpieczeń - CZIP
Systemy stacjonarnych monitorów promieniowania
Systemy stacjonarnych monitorów promieniowania
Przekaźnik czasowy PIR15...T
Przekaźnik czasowy PIR15...T
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl