Wonderware SmartGlance - dostęp do informacji zawsze i wszędzie - WONDERWARE - HISTORIAN - SMARTGLANCE - HISTORIAN ONLINE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna KATALOG PRODUKTÓW Automatyka Sterowanie i sygnalizacja Aplikacje przemysłowe i oprogramowanie Wonderware SmartGlance - dostęp do informacji zawsze i wszędzie
poleć znajomemu

Wonderware SmartGlance - dostęp do informacji zawsze i wszędzie

Firma: ASTOR Sp. z o. o.
Producent: Wonderware

W codziennej pracy używasz smartfona lub tabletu? Jesteś często poza firmą, a chciałbyś mieć dostęp do aktualnych danych produkcyjnych lub finansowych? Chcesz być na bieżąco informowany ozaistniałych zdarzeniach alarmowych? Zarządzasz rozproszonymi geograficznie jednostkami produkcyjnymi? Chciałbyś mieć możliwość natychmiastowego przesyłania raportów do innych osób np. kierownika działu produkcji lub utrzymania ruchu? Potrzebujesz ciągłego dostępu do wielu źródeł danych tj. zużycia mediów czy wskaźnika OEE?

 

Jeśli większość odpowiedzi na powyższe pytania brzmiała „tak", oznacza to, że Wonderware SmartGlance może Ci pomóc w wykonywaniu codziennych obowiązków. Współczesne firmy podnoszą efektywność funkcjonowania dzięki stosowaniu nowych technologii do nadzoru produkcji. Jedną z nich jest mobilny dostęp do danych, ułatwiający kontrolę nad sytuacją w firmie, nawet podczas wyjazdów służbowych.

Wonderware SmartGlance umożliwia dostęp do korporacyjnych oraz produkcyjnych systemów baz danych. Dzięki oprogramowaniu Wonderware w zasadzie każde źródło informacji elektronicznych może zostać udostępnione do wglądu za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Wonderware – SmartGlance jest aplikacją przeznaczoną do zdalnego przeglądania raportów z takich źródeł jak Wonderware Historian, Wonderware MES, bazy SQL, oprogramowanie wspierające protokół OPC HDA czy arkusze Microsoft Excel.


Cechy oprogramowania Wonderware SmartGlance:

  • wsparcie iPhone, iPad a także urządzeń opartych o systemy Google Android,
  • Microsoft Windows Phone 8 oraz Microsoft Windows 8,
  • automatyczne powiadomienia o zaistniałych alarmach,
  • gotowe style raportowania,
  • dostęp do aktualnych i historycznych danych produkcyjnych,
  • bezpieczeństwo danych dzięki funkcji uwierzytelniania,
  • autoryzacji i szyfrowania przesyłanych informacji.


Automatycznie aktualizowane raporty wyświetlane są w graficznie zoptymalizowanym środowisku, przystosowanym do szybkiego i łatwego przeglądania informacji, za pomocą tabelarycznych zestawień. Po zaznaczeniu wybranego parametru na ekranie telefonu, możliwe jest śledzenie przebiegu zmian wartości w postaci trendów. Parametry można ze sobą porównać, nakładając dwa wykresy na jeden układ współrzędnych i wyświetlając je wpostaci krzywej liniowej, wykresu słupkowego lub diagramu kołowego.

Zaimplementowane w aplikacji opcje pozwalają użytkownikom na wysyłanie całych raportów lub jego fragmentów w formie zrzutu ekranowego do innej osoby, za pomocą wiadomości e-mail. Funkcjonalność umożliwia natychmiastowe podzielenie się wnioskami z innymi osobami np. kierownikiem działu produkcji lub utrzymania ruchu, informując o aktualnej sytuacji w firmie.

Wonderware SmartGlance dostępny jest w formie usługi lub na zasadach licencji wieczystej. W obu przypadkach oprogramowanie dystrybuowane jest w pakietach na 5, 10, 20, 50, 75 lub 100 urządzeń mobilnych. Rozwiązanie oparte o formę abonamentową znacząco ogranicza koszty początkowe inwestycji związane z zakupem i konfiguracją infrastruktury, a także eliminuje niezbędne wydatki na utrzymanie i aktualizację oprogramowania w przyszłości.

Schemat agregacji danych produkcyjnych z lokalnych serwerów Wonderware Historian


Wonderware Historian Online

Wonderware SmartGlance dostępny jest również jako element Wonderware Historian Online Edition, czyli usługi agregacji danych produkcyjnych w chmurze. Pakiet oferuje archiwizację zmiennych produkcyjnych zrozproszonych lokalnych Serwerów Historian i przechowywanie ich na zdalnych serwerach. Dostęp do zebranych informacji możliwy z dowolnego miejsca na świecie z poziomu smartfona/tabletu z zainstalowaną aplikacją Wonderware SmartGlance. W ramach korzystania z usługi użytkownik otrzymuje 1 TB przestrzeni dyskowej, 2 000 000 zmiennych oraz oraz pakiet licencji na korzystanie z Wonderware SmartGlance oraz Wonderware Historian Client. Cena Wonderware Historian Online nie jest uzależniona jest od ilości zmiennych, ale liczby użytkowników i dostępna jest w wersjach na 5, 10, 20, 50 i 100 klientów.

W pełni funkcjonalna wersja oprogramowania Wonderware SmartGlance dostępna jest z poziomu sklepów AppStore oraz Google Play, a także strony www.astor.com.pl/smartglance. Po pobraniu aplikacji na smartfona lub tablet, użytkownik może bez dodatkowej konfiguracji przeglądać przykładowe raporty i samodzielnie sprawdzić funkcjonalność produktu nie wydając ani złotówki.

Dowiedz się więcej

Inne produkty tej firmy
RSTi-EP CPE100 – następca serii VersaMax
RSTi-EP CPE100 – następca serii VersaMax
Proficy Machine Edition – aktualizacja oprogramowania od GE
Proficy Machine Edition – aktualizacja oprogramowania od GE
XSense - analizuj i oceniaj bezpieczeństwo sieci przemysłowej
XSense - analizuj i oceniaj bezpieczeństwo sieci przemysłowej
Centralizacja danych w przemysłowej sieci Ethernet. 5 kroków doboru switcha.
Centralizacja danych w przemysłowej sieci Ethernet. 5 kroków doboru switcha.
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl