Farnell element14   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Rittal Sp. z o.o.   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
wstecz (286z288) dalej
poleć znajomemu

Zasilacze Uno Power – małe, mocne i do 240 W

Firma: Phoenix Contact Sp. z o.o.
Producent: Phoenix Contact
Średnia ocena:
 

Rodzina zasilaczy Uno Power firmy Phoenix Contact została rozszerzona o dwa kompaktowe i bardzo wydajne zasilacze. Oprócz regulowanego napięcia wyjściowego w zakresie od 24 do 28 V DC, odznaczają się one wysoką gęstością mocy, która wzrosła z 240 W / dm³ do ponad 325 W / dm³. Oznacza to, że urządzenia te są w stanie niezawodnie zasilić 150 i 240 W odbiory. Ponadto, dzięki  niskim stratom podczas pracy bez obciążenia wynoszącym poniżej 0,3 W i ponad 94% sprawności gwarantują dużą oszczędność energii. Urządzenia są odpowiednie do stosowania na całym świecie dzięki szerokiemu zakresowi napięcia wejściowego oraz certyfikacie UL.

Dzięki dużej sprawności energetycznej, tylko bardzo mała ilość energii elektrycznej przekształca się w niepożądaną energię cieplną. Zasilacze UNO mogą pracować w zakresie napięć wejściowych od 85 do 264 V AC i działać niezawodnie nawet w przypadku wahań napięcia w sieci zasilającej. Dla większych napięć wejściowych od 264 do 575 V AC, można zastosować zasilacz 2-fazowy z  wyjściem 24 V i mocy 90 W, który również nadaje się do zastosowań wymagających certyfikacji zgodnie z UL 1310/508 Class 2.

Zasilacze UNO Power są w stanie podtrzymać napięcia zasilania dla pełnego obciążenia - w przypadku zaników napięcia trwających 140 ms. MTBF (średni czas pracy bezawaryjnej) wynosi ponad 500 000 godzin dla temperatury otoczenia 40°C wg IEC 61709/SN 29500. Świadczy on o wysokiej jakości i niezawodności zasilaczy. Ponadto szeroki zakres temperatury pracy od - 25 do  + 70 °C pozwala na stosowanie ich również w instalacjach zewnętrznych.

Rodzina zasilaczy UNO Power zawiera 17 typów urządzeń dla 5, 12, 15, 24 i 48 V napięcia wyjściowego DC i dostępna jest wersjach o mocy 25, 30, 40, 55, 60, 90, 100, 150, i 240 W.

Dowiedz się więcej

Inne produkty tej firmy
Kompaktowe kondycjonery sygnałów MINI Analog Pro -proste w użyciu i wielofunkcyjne
Kompaktowe kondycjonery sygnałów MINI Analog Pro -proste w użyciu i wielofunkcyjne
Ochrona urządzeń końcowych odbiorników bez dodatkowych bezpieczników
Ochrona urządzeń końcowych odbiorników bez dodatkowych bezpieczników
Elastyczny kontroler dla infrastruktury budynkowej
Elastyczny kontroler dla infrastruktury budynkowej
Złącza SKEDD odporne na wibracje
Złącza SKEDD odporne na wibracje
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl