Szkolenia menadżerskie SEW-Eurodrive i Metrum - SZKOLENIA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna KATALOG PRODUKTÓW Szkolenia Otwarte Szkolenia menadżerskie SEW-Eurodrive i Metrum
poleć znajomemu

Szkolenia menadżerskie SEW-Eurodrive i Metrum

Firma: SEW-Eurodrive Polska
Producent:
Kat:   Szkolenia Otwarte
Średnia ocena:
 

SZKOLENIA MENADŻERSKIE

Wieloletnie doświadczenie i współpraca pomiędzy SEW-Eurodrive, a firmą Metrum - umożliwiło stworzenie wspólnego programu szkoleń, który jest wynikiem połączenia świata techniki i świata psychologii w biznesie. Projekt ten integruje nasze doświadczenia biznesowe tworząc niepowarzalną ofertę szkoleń miękkich, które zapewnią Twojej firmie pozycję lidera w branży.

Unikalność szkoleń miękkich realizowanych w naszym Centrum Szkoleniowym jest wynikiem połączenia doświadczeń biznesowych SEW-Eurodrive i Metrum. W SEW-Eurodrive wierzymy, że ludzie nie potrzebują produktów tylko rozwiązań, w oparciu o to przekonanie zbudowaliśmy strategię rozwoju biznesu, która zapewniła nam pozycję światowego lidera w technice napędów. W Metrum wierzymy, że wszystko zależy od ludzi, dlatego od ponad 12 lat rozwijamy potencjał ludzi biznesu poprzez szkolenia, coaching i mentoring. 10 lat wspólnych doświadczeń zaowocowało unikalną ofertą szkoleń miękkich dedykowanych specjalnie dla pracowników tych sektorów biznesu, które związane są z techniką. Współczesność stawia nam wiele wyzwań, jednym z nich jest pełnienie funkcji menadżerskich przez inżynierów. Nasze szkolenia budują kompetencje, które sprawiają, 
że inżynier staje się również efektywnym menadżerem.

Beata Kozak – trener biznesu, coach, psycholog, doktor nauk humanistycznych, przedsiębiorca. Członek International Coach Federation, ponad 2000 godzin przeprowadzonych sesji coachingowych z kadrą menadżerską średniego i wyższego szczebla, takich firm jak: Coca-Cola, T-mobile, IBM, Knauf, Dr.Oetker Polska, Hutchinson Polska. Trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Wykładowca w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Od początku lat 90-tych współpracuje ściśle z biznesem, prowadząc coaching, warsztaty i treningi w obszarze rozwoju osobowości i kompetencji zawodowych. Założycielka firmy Metrum Warsztaty i Doradztwo Psychologiczne. Od dekady, wraz z zespołem, kształci trenerów warsztatu umiejętności psychospołecznych w ramach rocznego, autorskiego, ogólnopolskiego projektu Szkoła Trenerów. Założycielka Polskiej Szkoły Coachingu, twórczyni i realizatorka jedynego w Polsce projektu rozwojowego dla liderów, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach działań Europejskiego Funduszu Społecznego, łączącego żeglarstwo z przywództwem coachingowym: "Lider na fali, czyli kurs na coaching".

Tematy szkoleń:

Czas trwania:
1 dni
Terminarz
od 30.11.-0001 do 30.11.-0001
Opis szkolenia
Cel szkolenia:
Program:
Certyfikaty:
Materiały szkoleniowe:
Dane kontaktowe:
Firma: SEW-Eurodrive Polska
Adres: ul. Techniczna 5 , 92-518 Łódź
Telefon: + 48 42 293 00 00
E-mail: sew@sew-eurodrive.pl
www: www.sew-eurodrive.pl
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl