Szkolenie - technika napędowa SEW-EURODRIVE - AUTOMATYZACJA - MOTOREDUKTORY - PRZEKŁADNIE NAPĘDOWE - TECHNIKA NAPĘDOWA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
poleć znajomemu

Szkolenie - technika napędowa SEW-EURODRIVE

Firma: SEW-Eurodrive Polska
Producent: SEW-EURODRIVE
Średnia ocena:
 

Nasz napęd. Twoja wiedza. Jak napędzamy świat?

Czy zastanawialiście się kiedyś, co łączy wyciąg narciarski, linie bagażowe na lotnisku, fabrykę czekolady czy najnowszy model elektrycznego SUV-a? W każdym przypadku zastosowano technikę napędową oraz rozwiązania do automatyzacji SEW-EURODRIVE, natomiast podstawowym elementem techniki napędowej jest motoreduktor - w tym filmie w prosty sposób wyjaśnimy, co to jest motoreduktor, jak działa i czym się różnią poszczególne typy przekładni.

 

Szkolenia inżynierskie SEW-EURODRIVE

Szkolenia inżynierskie w najlepszy możliwy sposób przygotują Ciebie lub Twoich pracowników do podejmowania zadań i rozwiązywania problemów w pracy. Opracowane programy szkoleniowe zawierają podstawowe zasady teoretyczne, które wraz z dużą ilością ćwiczeń praktycznych zapewnią przyswojenie wiedzy. Szkolenia kierujemy do osób zajmujących się utrzymaniem ruchu w przedsiębiorstwie, projektantów, konstruktorów, osób przeprowadzających uruchomienia instalacji bądź modyfikację istniejących aplikacji. Przy projektowaniu, organizowaniu i przeprowadzaniu szkoleń wykorzystujemy najlepsze doświadczenia polskie i niemieckie. Dostęp do wysokiej klasy specjalistów daje nam możliwość oferowania szerokiego pakietu szkoleń pozwalającego zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów

Trenerzy - szkolenia organizowane przez Centrum Szkoleń SEW-EURODRIVE prowadzone są przez inżynierów aplikacji z Działu Techniczno-Szkoleniowego SEW-EURODRIVE. Trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i programowania systemów automatyki SEW-EURODRIVE.

Dysponują również wiedzą na temat doradztwa technicznego w zakresie doboru motoreduktorów/elektroniki pod zapytania Klientów. Zajmują się również uruchomieniem nowych aplikacji, serwisem aplikacyjnym, opracowaniem dedykowanej dokumentacji, uruchomieniem pakietów aplikacyjnych. Doświadczenie, jakie zdobywają na co dzień w czasie pracy, bezpośrednio przedkłada się na wysoką jakość prowadzonych wykładów.

Szkolenia z projektowania 2D i 3D

Zajmujemy się szkoleniami z Komputerowego Wspomagania Projektowania (CAD) firmy Autodesk: AutoCAD, AutoCAD Mechanical, Inventor, Fusion.

Naszą ofertę kierujemy do szerokiej grupy odbiorców, pracujących w działach inżynierskich, tj. w biurach konstruktorskich, działach produkcji i rozwoju, dziale utrzymania ruchu, itp., którzy na co dzień mają styczność z programami CAD. Naszymi atutami są: doświadczenie i wysoki poziom umiejętności trenera, wiedza i profesjonalizm. Podczas naszych szkoleń główny nacisk kładziemy na praktyczne wykorzystanie programów CAD w codziennej pracy.

Kursy realizowane są przy użyciu najnowszej wersji oprogramowania firmy Autodesk, w formie warsztatów, gdzie każdy użytkownik realizuje zadania projektowe samodzielnie, w oparciu o autorskie, starannie przygotowane materiały szkoleniowe.

Trener - absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach, kierunku: Mechanika i Budowa Maszyn, wydział: Mechaniczny Technologiczny. Od 10 lat prowadzi szkolenia z oprogramowania CAD, jako Autoryzowany Instruktor Autodesk. Dodatkowo swoją praktyczną wiedzę zdobywał jako projektant w przemyśle energetycznym, metalurgicznym oraz w branży samochodowej.

Poznaj wszystkie szkolenia SEW-EURODRIVE.

 

Dane kontaktowe:
Firma: SEW-Eurodrive Polska
Adres: ul. Techniczna 5 , 92-518 Łódź
Telefon: + 48 42 293 00 00
E-mail: sew@sew-eurodrive.pl
www: www.sew-eurodrive.pl
Inne produkty tej firmy
DriveRadar® - zdigitalizowana konserwacja prewencyjna od SEW-EURODRIVE  Dla utrzymania ruchu ważna jest większa wydajność całej instalacji i redukcja czasu przestoju. Jest to możliwe dzięki monitorowaniu stanu i konserwacja prewencyjna DriveRadar®
DriveRadar® - zdigitalizowana konserwacja prewencyjna od SEW-EURODRIVE Dla utrzymania ruchu ważna jest większa wydajność całej instalacji i redukcja czasu przestoju. Jest to możliwe dzięki monitorowaniu stanu i konserwacja prewencyjna DriveRadar®
Serwoprzekładnie planetarne PxG
Serwoprzekładnie planetarne PxG
Power and Energy Solutions od SEW-EURODRIVE zapewniają  rozsądne wykorzystanie energii
Power and Energy Solutions od SEW-EURODRIVE zapewniają rozsądne wykorzystanie energii
Mechatroniczny system napędowy ze zintegrowaną elektroniką sterującą - MOVIGEAR® performance firmy SEW-EURODRIVE
Mechatroniczny system napędowy ze zintegrowaną elektroniką sterującą - MOVIGEAR® performance firmy SEW-EURODRIVE
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl