WSCAD MLT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
poleć znajomemu

WSCAD MLT

Firma: Sigma CE Sp.z o.o.
Producent:
Średnia ocena:
 

WSCAD MTL  z inteligentnym wydrukiem PDF
 
W systemie WSCAD MLT została zintegrowana możliwość wydruku projektu do formatu PDF. Wersja zaprojektowana za pomocą najnowszych narzędzi programistycznych zawiera strukturę projektu do podglądu, jak również aktywne adresy krosowe. Adresacja zorganizowana została jako hyperlink. Jednym kliknięciem można nawigować pomiędzy symbolami i potencjałami.
Format PDF jest szczególnie chętnie wykorzystywany w działach serwisowych, ponieważ w przypadku usterki serwisant często nie ma dostępu do specjalistycznych systemów branżowych i może jedynie sięgnąć do formatu „neutralnego”. Na większości PC jest standardowo zainstalowana darmowa przeglądarka Adobe Reader©, ponieważ dokumentacja techniczna produktów wielu wytwórców dostępna jest tylko w postaci plików PDF.
MLT oznacza Multi-Language-Translator i umożliwia tłumaczenie stron projektów WSCAD na dowolny język w formacie Unicode
WSCAD MLT jako samodzielny program został stworzony w najnowocześniejszym obecnie środowisku programistycznym - Microsoft .NET.

WSCAD MLT konwertuje schematy, projekty z wcześniejszych wersji WSCAD, wykorzystując zestaw znaków Unicode. Tłumaczy projekty na języki azjatyckie i dalekowschodnie. Bez problemu poradzi sobie z językami wykorzystującymi cyrylicę. Uniwersalny system podłączania baz danych pozwala na stosowanie leksykonów stworzonych w różnych systemach bazodanowych.

Inne produkty tej firmy
Projekt Wizard
Projekt Wizard
Moduł Building
Moduł Building
WSCAD
WSCAD
REKLAMA
REKLAMA
Region
REKLAMA
Filtrowanie produktów
Firma:
filtruj
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl