WSCAD SUITE - zintegrowane rozwiązania projektowe dla 6 technologii gwarantujące kompleksowość dokumentacji technicznej - CAD - OPROGRAMOWANIE PROJEKTOWE - WSCAD - SIGMA CE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Elektrotechnika WSCAD SUITE - zintegrowane rozwiązania projektowe dla 6 technologii gwarantujące kompleksowość dokumentacji technicznej
drukuj stronę
poleć znajomemu

WSCAD SUITE - zintegrowane rozwiązania projektowe dla 6 technologii gwarantujące kompleksowość dokumentacji technicznej

System WSCAD wnosi ogromną wartość w projektowanie inżynierii elektrycznej. Konsekwentnie rozwijana funkcjonalność programu, która oferuje rozwiązania dla 6 technologii, z ponad milionowym asortymentem osprzętu elektrycznego i aparatury, przy racjonalnym podejściu do ceny programu, stanowi o przewadze konkurencyjnej na rynku.

    Projektanci poszukują często w wielu miejscach informacji związanych z aparaturą elektryczną. WSCADUNIVERSE.COM to narzędzie, które umożliwia szybkie dotarcie do niezbędnych danych, wiąże także elementy graficzne z charakterystyką techniczną urządzeń i aparatów, zawiera informacje projektowe, a także zdjęcia produktów. Wszystko to oszczędza czas projektowania, ogranicza w istotny sposób liczbę błędów ale przede wszystkim wpływa na ogólną jakość tworzonego projektu. Użycie gotowych, sprawdzonych baz eliminuje ryzyko pomyłek przy ręcznym tworzeniu symboli i wprowadzaniu danych.


    WSCAD to system spełniający wymagania nawet najbardziej wyrafinowanych projektantów.  Z programem tworzymy dokumentację techniczną, w oparciu o gotowe bazy danych lub warianty makr (są to powtarzające się fragmenty schematów), które zapewniają efektywną standaryzację. Wspierani  jesteśmy na każdym etapie funkcjami zarządzania, które kontrolują nas w procesie projektowania. Wszystkie wykazy generowane są automatycznie, w zależności od technologii  w jakiej tworzony jest dany projekt.

 

 

    WSCAD zapewnia perfekcyjne zarządzanie informacją projektową i zasobami istniejącego już zbioru projektów. Skierowany jest zarówno do dużych biur projektowych, które realizują kompleksowe projekty interdyscyplinarne, do małych i średnich firm integratorskich, odpowiedzialnych za zaprojektowanie i wykonanie stanowiska, jak również do służb utrzymania ruchu.

    Firma Vipa GmbH - dostawca rozwiązań automatyki, producent sterowników PLC, systemów I/O, paneli operatorskich i urządzeń do teleserwisu, udostępniła swój asortyment w bazie systemu WSCAD. Projektanci, konstruktorzy otrzymują kompleksowe, gotowe do wykorzystania dane inżynierskie do projektowania szaf. Obszerne bazy danych, niezwykle bogate biblioteki symboli graficznych, wraz z widokami montażowymi elementów do szafy stanowią nieocenioną wartość w procesie projektowania.    Dzięki systemowi WSCAD interdyscyplinarna inżynieria elektryczna zyskała wspólną platformę CAD/CAE z dedykowanymi odpowiednim branżom rozwiązaniami projektowymi.

Jesteśmy obecni na targach Energetab 2015 w Bielsku - Białej (pawilon G, stoisko 17).
Serdecznie zapraszamy!

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Sigma CE Sp.z o.o.
ul. Piotrkowska 87, Aleksandrów Łódzki
tel.  042 6110305
fax.  042 6110306
wscad.pl
$nbsp;
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl