Oświetlenie LED - halogeny - Oświetlenie LED
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Oświetlenie LED Oświetlenie LED - halogeny
REKLAMA
REKLAMA

Oświetlenie LED - halogeny

Awatar użytkownika
Eryk SP

Czy ktoś może przerabiał tematykę oświetlenia LED-owego? Chodzi o wybór halogenów i innych tego rodzaju akcesorów. Możecie polecić coś z tego zakresu? Na co należy zwrócić uwagę przy ich wyborze?

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Tyrystor

Zdecyduj się LED czy halogen. Z naświetlaczy LED niezły jest: MEANWELL 1000W, 120 000lm, chyba, że dla Ciebie będzie za słaby. No ale możesz kupić kilka takich naświetlaczy. https://www.ledakcja.pl/led-na--wietlacze-150-1000w/na--wietlacz-led-1000w--120-000lm-meanwell/

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Piotr Mroziński

Zdecydowanie Eryk musiałby określić jakiego typu "halogeny" LED go interesują. Ja się domyślam, że chodzi o zamienniki popularnych halogenów typu MR16 albo AR111, albo tak jak sugeruje kolega Tyrystor o zamienniki halogenów do tzw. naświetlaczy halogenowych i tutaj sensownym rozwiązaniem jest rzeczywiście szukanie raczej całej nowej oprawy ze zintegrowanym źródłem światła a nie zamiennika (w angielskiego retrofitu) takiego źródła. Eryku doprecyzuj pls :)

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Stefan H

Dokładnie, przydałoby się troche więcej informacji z tego zakresu.

Generalnie jestem zwolennikiem oświetlenia LED-owego, które jest po prostu wydajniejsze.

Polecam jeszcze tutaj się zainteresować: https://kraftdele.info/11-oswietlenie-led

Mają tam całkiem duży wybór z tego zakresu.

Ostatnio edytowane 28.03.2019 przez Stefan H. Powód: l
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
użytkownik usunięty

Może koledze chodziło po prostu o lampki LED w typie halogenów? Takie punktowe :D

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl