Bankowość mobilna - aplikacje - Android OS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna GRUPY Android OS Bankowość mobilna - aplikacje
REKLAMA
REKLAMA

Bankowość mobilna - aplikacje

Brak awataru
Stefan H

Które banki mają wg was najlepsze aplikacje z przeznaczeniem pod bankowość mobilną? Mam tutaj na myśli zarówno funkcjonalności oraz bezpieczeństwo.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Awatar użytkownika
Eryk SP

Opcji z tego zakresu jest stosunkowo dużo. Aktualnie w zasadzie każdy bank posiada aplikacje mobilne przy pomocy których można wykonywać operacje, transfery gotówki czy potwierdzać wypłaty np z bankomatów czy autoryzować przelewy bankowe.

Proponuję sprawdzić n mBank który ma bardzo wygodną aplikację do tego rodzaju operacji. Pod względem kosztów również wygląda to bardzo dobrze.

Konto w mBanku: https://www.tanie-konto.pl/mbank/ekonto-m-mlodziezowe/

Ostatnio edytowane 14.09.2019 przez Eryk SP. Powód: 5
cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
użytkownik usunięty

Korzystałam z mBank, Alior Bank i Millenium, wszystkie były bardzo wygodne, chociaż najgorsze wrażenie mam ze starej apki Alior Banku, porażka. Dobrze, że odświeżyli.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
Brak awataru
Marek Kowalski

Przetestowałem aplikacje bankowości mobilnej w wielu bankach między innymi: Santander Bank Polska, ING, Bank Millenium, Bank BNP Paribas, T-mobile Usługi Bankowe, Getin Bank

Bank T-mobile Usługi Bankowe (główna wada - alternatywne logowanie np. odciskiem palca wymaga wybierania tej funkcji, gdzie u innych jest od razu)

Bank ING główna wada - przewijanie historii powoduje często przypadkowe otwieranie szczegółów przelewu. Strasznie to wkurzające i brak Blika na główny ekranie po zalogowaniu.  Jest bez zalogowania, a po zalogowaniu trzeba grzebać w menu.

Santander główna wada trudno dostępny numer konta

Getin ogólnie ok. Podobnie jak Millennium obie intuicyjne i wszytko co ważne łatwo dostępne. Dobrą aplikację ma moim zdaniem ma Bank BNP Paribas - opis banku BNP ten co powstał z BGŻ BNP Paribas. Nie każdy może pamięta. Ogólnie to BNP Paribas wchodząc do wchłonął nasz BGŻ i najepierw zrobili BGŻ BNP Paribas, a teraz już jest sam BNP Pribas, a marka BGŻ znikła.

cytuj pomógł zgłoś nadużycie
odpowiedz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl