Elhurt jedną z nielicznych firm polskich na targach Electronica 2010 - ELEKTRONIKA - PARP - TARGI - NIEMCY - ELECTRONICA - MONACHIUM - ELHUT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Elhurt jedną z nielicznych firm polskich na targach Electronica 2010
drukuj stronę
poleć znajomemu

Elhurt jedną z nielicznych firm polskich na targach Electronica 2010

Elhurt jedną z nielicznych firm polskich na targach Electronica 2010

Na tegorocznych targach elektronicznych w Monachium Elhurt był jednym z kilku polskich wystawców prezentujących swoje oferty dla firm elektronicznych z całego świata.

Electronica to kilkudniowe wydarzenie bardzo dobrze znane w branży elektronicznej. Nie powinno zabraknąć tam żadnej profesjonalnej firmy z dziedziny elektroniki niezależnie od kraju pochodzenia. Targi te odwiedzane są przez osoby z ponad stu krajów zarówno przez producentów jak i dystrybutorów oraz firmy, którym można zlecić produkcję kontraktową. Ponad 70 tysięcy odwiedzających może poznać trendy i innowacje z każdego segmentu branży elektroniki a także znaleźć przyszłych partnerów biznesowych.

Elhurt po raz kolejny był wystawcą na Elektronice, gdzie przede wszystkim starał się pozyskać nowych klientów zagranicznych przedstawiając swoje możliwości produkcyjne i rozszerzoną ofertę o projektowanie PCB. Te targi to jedna z wielu form pozyskania nowych kontaktów biznesowych, spotkań z dotychczasowymi partnerami oraz rozmów z przedstawicielami innych firm. Firma jednocześnie miała okazję by obserwować rozwój branży oraz sprawdzić jak inni postrzegają i oceniają spółkę.

Zastępca dyrektora handlowego firmy Elhurt Marek Korycki mówi: "Uczestnictwo w targach zagranicznych to nie tylko budowanie marki - to przede wszystkim bezpośredni kontakt z klientem, który jest tak ważny w budowaniu relacji biznesowych. Dzięki targom Electronica liczymy na pozyskanie przynajmniej kilku nowych klientów”.

Elhurt jest jedną z polskich firm, która korzysta z dotacji Unii Europejskiej wspierającej działania eksportowe dzięki podpisanej umowie z Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
anonim
mój komentarz :)
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl