Tieto Poland otwiera Akademię Programowania - KURS - JAVA - PROGRAMOWANIE - PROJEKTOWANIE OPROGRAMOWANIA - WROCŁAW - C++ - SZCZECIN - TIETO POLAND
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Tieto Poland otwiera Akademię Programowania
drukuj stronę
poleć znajomemu

Tieto Poland otwiera Akademię Programowania

Tieto Poland otwiera Akademię Programowania

Rozpoczyna się nabór do Akademii Programowania w Tieto Poland. W szczecińskim i wrocławskim oddziale tego skandynawskiego koncernu ruszają bezpłatne specjalistyczne kursy nauki programowania. 

Jak poinformowała Joanna Szymańska z Tieto Poland, zakres szkolenia obejmuje wybrane zagadnienia związane z projektowaniem, przystosowaniem i testowaniem oprogramowania.

Organizowane kursy są przeznaczone głównie dla studentów ostatnich lat takich kierunków studiów, jak informatyka, elektronika, telekomunikacja oraz dla osób z niedużym doświadczeniem zawodowym. Ponadto w kursach mogą wziąć udział osoby, dla których programowanie jest pasją i chciałyby rozszerzać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności. Celem szkoleń jest praktyczna nauka programowania w językach Java i C++.

"Podczas zajęć uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu technik i stylu programowania. Kurs zakłada też praktyczną realizację zadań programistycznych o różnej złożoności i stopniu skomplikowania" - wyjaśniła Szymańska.

Od 20 stycznia do 11 lutego na stronie www.tieto.pl będzie prowadzona rejestracja kandydatów. Najlepsi z nich otrzymają zaproszenie do udziału w bezpłatnych zajęciach prowadzonych w Szczecinie i Wrocławiu. Kursy będą trwały od końca lutego do początku czerwca.

PAP - Nauka w Polsce

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl