Zestaw ewaluacyjny firmy Rohm z sześcioma czujnikami - CZUJNIKI - UŁAMKOWY EFEKT HALLA - MEMS - SYSTEM CZUJNIKÓW - CZUJNIK RUCHU - CZUJNIK TEMPERATURY - ROHM - ZESTAW DEWELOPERSKI - PŁYTKA EWALUACYJNA - PLATFORMA ROZWOJOWA - HOT SWAP - CZUJNIK OŚWIETLENIA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zestaw ewaluacyjny firmy Rohm z sześcioma czujnikami
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zestaw ewaluacyjny firmy Rohm z sześcioma czujnikami

Zestaw ewaluacyjny firmy Rohm z sześcioma czujnikami
fot. Farnell element14

Farnell element14 ogłosił wprowadzenie do oferty modułowej platformy czujnikowej Rohm Multisense Evaluation Kit, która zapewnia wiele możliwości w zakresie rozbudowywania projektów o czujniki wymieniane w trakcie pracy (hot swap). Klienci mogą testować i wymieniać sześć popularnych czujników marki Rohm w aplikacjach przenośnych na większości platform potrafiących działać jako host USB.

Zestaw obejmuje płytę główną podłączaną do hosta oraz sześć modułów czujników, w tym czujnik wykorzystujący efekt Halla, analogowy czujnik oświetlenia otoczenia, cyfrowy czujnik oświetlenia otoczenia, czujnik UV, czujnik ruchu MEMS oraz czujnik temperatury.

Obsługująca wiele czujników płyta główna łączy się z hostem za pośrednictwem połączenia USB i pozwala na zamontowanie jednego czujnika naraz. Dostępne są już sterowniki do popularnych platform, takich jak Raspberry Pi, BeagleBone Black i innych, w tym Windows.

Ta szeroka gama czujników znajdzie zastosowanie w takich dziedzinach jak: automatyka budynków, rozwiązania z zakresu oświetlenia, Internet rzeczy czy ochrona mienia, czyli w obszarach, które firma element14 chętnie i kompleksowo wspiera. W ramach inicjatywy DreamBoard społeczności element14, która polegała na stworzeniu przez członków własnych unikatowych zestawów rozwojowych, czujniki temperatury i akcelerometry były najpopularniejszymi wyborami.

W niedawnym badaniu przeprowadzonym przez firmę element14 na 3500 konsumentów 68% respondentów umieściło ochronę zdrowia na szczycie listy obszarów, na których powinna koncentrować się technologia, przed odnawialnymi źródłami energii i kwestiami ochrony środowiska naturalnego. Prezentowany zestaw, dostępny w cenie 229,82 zł, idealnie sprawdzi się przy projektowaniu aplikacji skierowanych na te właśnie, burzliwie rozwijające się obszary.

Będący najnowszą pozycją w wiodącej na rynku ofercie zestawów rozwojowych, Rohm Multisense Evaluation Kit sprzedawany jest przez firmę Farnell element14 w Europie.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl