Układy All Programmable firmy Xilinx® od teraz w ofercie firmy Premier Farnell - ELEKTRONIKA - DYSTRYBUCJA - FARNELL ELEMENT14 - XILINX - ALL PROGRAMMABLE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Układy All Programmable firmy Xilinx® od teraz w ofercie firmy Premier Farnell
drukuj stronę
poleć znajomemu

Układy All Programmable firmy Xilinx® od teraz w ofercie firmy Premier Farnell

Układy All Programmable firmy Xilinx® od teraz w ofercie firmy Premier Farnell

Premier Farnell, dystrybutor rozwiązań rozwojowych, ogłasza wprowadzenie całkowicie programowalnych układów Xilinx® All Programmable do swojej bogatej oferty. Dodanie firmy Xilinx do listy dostawców franczyzowych umożliwi klientom firmy Premier Farnell dostęp do najwyższej jakości układów zapewniających elastyczność i swobodę projektowania.

 – Cieszymy się, że produkty Xilinx będą teraz dostępne za pośrednictwem  Premier Farnell, co pomoże nam rozszerzyć działalność w Internecie i działać na skalę światową.  Premier Farnell zapewnia swoim klientom wsparcie na najwyższym poziomie od fazy pomysłu po produkcję seryjną, włączając w to usługi projektowe, rozwiązania dostosowane do klienta, platformy integracyjne, zestawy ewaluacyjne oraz ciągłość dostaw. Dzięki odpowiedniemu podejściu do klienta masowego i wyjątkowej pozycji jako dystrybutora rozwiązań rozwojowych  Premier Farnell pomoże nam poszerzyć naszą bazę klientów – powiedział Mike Barone, VP Channel Sales firmy Xilinx.

Układy All Programmable pozwalają projektantom na wybór elastycznej drogi do wdrożenia systemu. Pusty układ można szybko skonfigurować z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi rozwojowych i bibliotek, aby opracować produkt, który doskonale spełnia swoją rolę i może być wprowadzony na rynek w krótkim czasie. Integracja wielu funkcji w jednym układzie pozwala skrócić listę elementów, a przez to obniżyć koszty materiałów i produkcji. Te uniwersalne układy pozwalają projektantom na aktualizację już wypuszczonych systemów. Układy All Programmable znajdują zastosowanie w wielu sektorach takich jak wojsko, lotnictwo i obronność, zastosowania przemysłowe i komercyjne. Stanowią one element specjalistycznego sprzętu komputerowego (od urządzeń brzegowych w IoT do rozbudowanych serwerów danych), a ich możliwości obejmują niemal nieskończoną listę funkcji.

 – Układy All Programmable stanowią mocny dodatek do zestawu narzędzi projektanta systemów, oferując nowy poziom swobody podczas projektowania. Rodziny układów All Programmable w ofercie  Xilinx oferują najlepszy w swojej klasie stosunek ceny do wydajności, natomiast Farnell element14, jako dystrybutor rozwiązań, zapewnia wsparcie klienta na najwyższym poziomie. To idealne połączenie – powiedział Chris Breslin, Senior Vice President, Product and Supplier Management w Premier Farnell.

Premier Farnell opracował centrum zasobów technicznych Xilinx. Centrum zasobów dostępne jest poprzez chat na żywo, telefon, e-mail i prowadzone jest przez koordynatorów technicznych układów All Programmable w każdym regionie. W swojej ofercie centrum oferuje dostęp do szerokiej gamy zasobów projektowych, mających na celu pomoc projektantom w tworzeniu produktów na rynek masowy i w oparciu o układy programowalne.

Układy All Programmable firmy Xilinx są dostępne w firmie Farnell element14 w Europie, Newark element14 w Ameryce Północnej i element14 w regionie APAC.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl