Praca - Programista PLC/HMI

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2386250
szukaj
Oferta z dnia: 28 luty 2024
poleć znajomemu
NES Global Talent
Programista PLC/HMI
miejsce pracy: Rzeszów/podkarpackie
Zakres obowiązków:

  • Programowanie systemów automatyki opartych na sterownikach PLC

  • Tworzenie oprogramowania wizualizacji procesów (HMI/SCADA)

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej realizowanych projektów

Wymagania:
Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: automatyka, automatyka napędów, robotyka

  • Praktyczna umiejętność programowania oraz konfiguracji sterowników PLC (preferowane Siemens, Allen Bradley) oraz systemów wizualizacji

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Znajomość komputerowych sieci przemysłowych (Ethernet, Profibus, Profinet, EthernetIP, Modbus)

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywność

  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dyspozycyjność – częste wyjazdy zagraniczne

Mile widziane:

  • Doświadczenie w uruchamianiu systemów automatyki

  • Znajomość języka niemieckiego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz system szkoleń

  • Motywacyjny system wynagrodzenia

  • Możliwość hybrydowego systemu pracy – zapewniamy sprzęt do pracy zdalnej (laptop, monitor, krzesło biurowe)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pełne ubezpieczenie wyjazdów służbowych (ubezpieczenie w podróży, zdrowotne, wymagane szczepienia)

  • Pracę w zespołach międzynarodowych na terenie całego świata

  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami z dziedziny automatyzacji procesów produkcyjnych

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna (pakiet podstawowy finansowany przez pracodawcę, pakiet rozszerzony współfinansowany)

  • Ubezpieczenie na życie (finansowane przez pracodawcę)

  • Pracowniczy Program Emerytalny (finansowany przez pracodawcę)

  • System MyBenefit

  • Pakiety sportowe (współfinansowane przez pracodawcę)

  • Dofinansowanie dodatkowej edukacji (finansowane przez pracodawcę)

  • Dofinansowanie obiadów (współfinansowane przez pracodawcę)

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Karta kredytowa AMEX

  • Spotkania integracyjne

  • Strefa relaksu, game room, napoje w biurze

  • Parking dla pracowników

Oferta nieaktualna