Praca - Elektromechanik

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2386369
szukaj
Oferta z dnia: 01 marzec 2024
poleć znajomemu
BALTIC WOOD S.A.
Elektromechanik
miejsce pracy: Jasło/podkarpackie
Opis stanowiska:
Nr Ref. RZ/UTR/12/2023
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Bieżące diagnozowanie i usuwanie usterek elektromechanicznych maszyn,

  • Wykonywanie przeglądów okresowych,

  • Ocena i dokumentacja bieżącego stanu technicznego maszyn.

Wymagania:
Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Elektryk lub Elektromechanik,

  • Znajomości obsługi komputera,

  • Dokładność, dobra organizacja pracy, samodzielność, chęć rozwoju,

  • Uprawnienia SEP (do 1 kV),

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym (8h),

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z automatyką, elektroniką,

  • Umiejętność czytania schematów hydraulicznych, pneumatycznych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od ponad 20 lat na rynku,

  • Proces wdrożenia do firmy oraz wsparcie ze strony współpracowników,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz szkolenia,

  • Pakiet socjalny: świadczenia pieniężne wypłacane w okresie świątecznym,

  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe wraz z opieką medyczną,

  • Spersonalizowaną odzież ochronną oraz jej serwis,

  • Przyjazną atmosferę i pracę w kompetentnym zespole.

Oferta nieaktualna