Praca - Projektant instalacji HVAC

szukaj
Oferta z dnia: 01 marzec 2024
poleć znajomemu
Ventix sp. z o.o.
Projektant instalacji HVAC
miejsce pracy: /śląskie
Zakres obowiązków:

  • Projektowanie instalacji HVAC:  wentylacji i klimatyzacji, ogrzewania, chłodzenia, wodno-kanalizacyjnych oraz technologicznych obiektów różnej kategorii (głównie obiekty przemysłowe, biurowe i magazynowe),

  • Opracowywanie dokumentacji projektowej na wszystkich etapach projektu: koncepcji wielobranżowej, projektu budowlanego, projektu wykonawczego,

  • Przygotowywanie rysunków, wykonywanie obliczeń projektowych i zestawień materiałów,

  • Bieżąca współpraca z innymi współpracownikami w zakresie realizacji projektu.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – inżynieria środowiska lub podobne,

  • Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,

  • Min. 2 letnie doświadczenie przy projektowaniu instalacji HVAC,

  • Biegłość w obsłudze programu AutoCAD/ BricsCAD, Ventpack, Instalsystem oraz programów obliczeniowych branżowych,

  • Samodzielność przy projektowaniu,

  • Rzetelność i terminowość przy realizacji powierzonych zadań.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie,

  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy,

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w miłym zespole.

Oferta nieaktualna