Praca - Technik Elektryk (Elektronik / Mechatronik / Elektromonter)

szukaj
Oferta z dnia: 01 marzec 2024
poleć znajomemu
OMS Connect GmbH
Technik Elektryk (Elektronik / Mechatronik / Elektromonter)
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:
Twoje codzienne zadania:

  • Kontrola sprzętu typu: sprzęt biurowy, maszyny, złącza, kable

  • Wykonywanie podstawowych pomiarów przy użyciu miernika

  • Dojazd do klienta z biura firmy samochodem służbowym

Wymagania:
Jeśli posiadasz:

  • Jeśli posiadasz: Wykształcenie zawodowe (wymagane): technik elektronik, elektryk, elektryk budowlany, mechatronik, technik radiowo-telewizyjny

  • Komunikatywny język niemiecki

  • Podstawowe doświadczenie w elektryce lub elektronice

  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widzana znajomość języka angielskiego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

  • 30 dni urlopu, pełne składki zdrowotne

  • Wynagrodzenie: 16 - 19 euro brutto na godzinę

  • Całodobowe ubezpieczenie od wypadków

  • Premię kwartalną za efektywność 200-500 euro

  • Możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty

  • Dojazd do Klienta samochodem służbowym – płatne od pierwszej godziny pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu na lidera zespołu

  • Darmowe szkolenia techniczne i wprowadzające

  • Organizacja mieszkania na pierwsze miesiące w Niemczech

  • Zwrot kosztów za dojazd do Niemiec (kilometrówka lub zwrot za bilet)

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Dodatkowo oferujemy:

  • Platformę benefitową: zniżki do sklepów (sportowych, turystycznych, motoryzacyjnych) Możliwość leasingu samochodu lub roweru elektrycznego

  • Podnoszenie kwalifikacji, zdobycie dodatkowych uprawnień - w całości opłaconych przez pracodawcę

  • Zakładowy system emerytalny/świadczeń pracowniczych

  • Fundusz oszczędnościowy

  • Możliwość uczestnictwa w kursie językowym – opłaconym przez pracodawcę

  • Pakiet startowy: ubranie robocze oraz narzędzia

  • Kawa, herbata, woda, owoce, słodycze na dobry początek dnia :)

Oferta nieaktualna