Praca - Ślusarz

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2386514
szukaj
Oferta z dnia: 02 marzec 2024
poleć znajomemu
Bookmark Personal GmbH & Co. KG
Ślusarz
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:

  • cięcie i kształtowanie prętów, płaskowników i kształtowników stalowych oraz łączenie ich w przewidziane konstrukcje;

  • montaż maszyn i instalacji przemysłowych;

Wymagania:

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku;

  • kwalifikacje zawodowe jako ślusarz, spawacz, monter, mechanik albo pokrewne

  • mile widziane prawo jazdy kat B oraz własny samochód;

  • mile widziana umiejętność spawania

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki rozpoczynajace sie od 3000€ netto w miesiacu

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,

  • możliwość wyplacania cotygodniowej zaliczek,

  • dodatki za nadgodziny + 25%,

  • dodatki za nadgodziny, pracę w niedziele i święta,

  • dietę za każdy przepracowany dzień,

  • rezerwacja mieszkania (pokoje jednoosobowe z dostępem do kuchni i łazienki), mozliwosc przejecia kosztow zakwaterowania przez pracodawce po dwoch tygodniach zatrudnienia,

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora przez caly okres zatrudnienia

Oferta nieaktualna