Praca - Pomocnik w pralni przemysłowej

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2386526
szukaj
Oferta z dnia: 02 marzec 2024
poleć znajomemu
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
Pomocnik w pralni przemysłowej
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:
Lokalizacje na ternie całych Niemiec

DARMOWE MIESZKANIE!

(mile widziane pary, znajomość języka oraz doświadczenie nie są wymagane)
Wymagania:
OPIS PRACY:

  • Proste prace pomocnicze w przemysłowej pralni

  • Sortowanie, układanie oraz pakowanie upranych tekstyliów

  • Obsługa maszyn i prostych urządzeń na terenie pralni

  • Rozwieszanie tekstyliów

  • Kontrola jakości

WYMAGANIA:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (aktualnie 2 zmiany, poranna i popołudniowa)

  • Oferta kierowana do osób/ par/ grup mobilnych (każda para/ grupa pracuje oraz mieszka razem!)

  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Znajomość języka nie jest wymagana, jak również doświadczenie!

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę na pełen etat - gwarantowana ilość godzin! (nie stosujemy tzw. Arbeitszeitkonto)

  • Zarobki netto na poziomie min. 1.500 - 1.800 EUR na rękę

  • Dodatki za pracę w porze nocnej 25%, nadgodzinach 25%, niedzielę 50% lub na cięższym dziale (+1EUR/h brutto)

  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE! W pełni umeblowane z darmowym Internetem, możliwością prania oraz darmowego parkowania

  • Stawka godzinowa 13,50 EUR + dodatki i premie

  • 100% płatne dni świąteczne wolne od pracy wypadające w tyg. pracy

  • Pomoc w uzyskaniu zwrotu podatku przy rozliczeniu rocznym z Finanzamt

  • Premia wakacyjna oraz świąteczna

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w Firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Bezpłatny dojazd Zawiercie - Turza, Turza - Zawiercie,

  • Pracę w zgranym zespole, w dobrej atmosferze,

  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy,

  • Karta MultiSport,

  • Karta Lunchowa,

  • Owocowe środy,

  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego,

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia specjalistyczne oraz awanse wewnątrz firmy.

Oferta nieaktualna