Praca - Technik / Technolog procesu wtrysku

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2386538
szukaj
Oferta z dnia: 02 marzec 2024
poleć znajomemu
COBI S.A.
Technik / Technolog procesu wtrysku
miejsce pracy: Mielec/podkarpackie
Zakres obowiązków:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej (karty technologiczne, karty prób form itp.) i jej nadzorowanie

  • wykonywanie prób nowych form/tworzyw sztucznych

  • wsparcie technologiczne brygadzistów / ustawiaczy

  • optymalizacja procesu wtrysku

  • wdrażanie rozwiązań podnoszących wydajność produkcji

  • współpraca z pozostałymi działami firmy (gł. Dział Kontroli Jakości, Narzędziownia)

  • raportowanie do głównego technologa

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (preferowane wyższe techniczne z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych)

  • znajomość technologii formowania wtryskowego

  • umiejętność ustawiania odpowiednich parametrów procesu wtrysku

  • znajomość obsługi komputera w tym oprogramowania Microsoft Office

  • podstawowa znajomość właściwości polimerów/tworzyw sztucznych (ABS, PE, PP, TPE)

  • podstawowa znajomość konstrukcji form wtryskowych

  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • umiejętność analitycznego myślenia

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • świadczenia z funduszu socjalnego (pieniężne i nie tylko)

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • zniżki na firmowe produkty

  • pracę w przyjaznym zespole

  • mentoring doświadczonych pracowników

Oferta nieaktualna