Praca - Konstruktor

szukaj
Oferta z dnia: 03 marzec 2024
poleć znajomemu
Nowy Styl
Konstruktor
miejsce pracy: Jasło/podkarpackie
Opis stanowiska:
Nr Ref. KON/CBR/01/24
Zakres obowiązków:

  • projektowanie i opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej mebli

  • wprowadzanie danych konstrukcyjnych do systemu ERP

  • czynny udział w procesie wdrożenia nowych mebli

  • nadzór na powstawaniem prototypów mebli

  • standaryzacja i optymalizacja konstrukcji mebli

  • poszukiwanie i testowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne

  • możesz pochwalić się zaawansowaną znajomością modelowania 3D konstrukcji wyrobów

  • znasz programy z grupy MS Office oraz CAD

  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

  • cechuje Cię dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • znasz oprogramowanie IMOS, 3DExperience/Catia, Solid Works oraz AutoCAD

  • pracowałeś z systemami klasy ERP

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • pracę w Centrum Badawczo – Rozwojowym

  • miejsce pracy w zakładzie nalężącym do najnowocześniejszych fabryk w Europie: Fabryce Mebli Biurowych działającej w duchu Przemysłu 4.0

  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio

  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach

  • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

Oferta nieaktualna