Praca - Elektryk

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2386885
szukaj
Oferta z dnia: 08 marzec 2024
poleć znajomemu
Kronospan Mielec Sp. z o.o.
Elektryk
miejsce pracy: Mielec/podkarpackie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 1 zmiana
Wymagania:
Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.:

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń elektrycznych na wyznaczonym wydziale produkcyjnym

  • Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz przyczyn ich powstawania

  • Udział w przeglądach i konserwacjach maszyn i urządzeń

  • Kontrola eksploatacji maszyn, urządzeń oraz instalacji

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia

  • Dodatki za pracę zmianową

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego (bez pośredników)

  • Opiekę mentora podczas procesu wdrożenia

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

  • Program poleceń pracowniczych

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

  • Ubezpieczenia grupowe

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oczekujemy:

  • Wykształcenia zasadniczego lub średniego technicznego o profilu elektrycznym lub energetycznym

  • Umiejętności czytania i analizy rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych

  • Praktycznych umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn

  • Uprawnień elektroenergetycznych SEP-E1 minimum do 1kV

  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie zmianowym – 4 brygadowym

Oferta nieaktualna