Praca - Inżynier danych

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2386916
szukaj
Oferta z dnia: 08 marzec 2024
poleć znajomemu
Nowy Styl
Inżynier danych
miejsce pracy: Jasło/podkarpackie
Opis stanowiska:
Nr Ref. ID/03/2024
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie danymi produkcyjnymi w systemie ERP

  • analiza danych produkcyjnych

  • udział w projektach wdrożeniowych mających na celu wdrażanie nowych produktów

  • udział w tworzeniu zasad organizacji oraz wykorzystania informacji w systemach informatycznych

  • udział w optymalizacji i automatyzacji procesów w obszarze danych produkcyjnych

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, minimum tytuł inżyniera

  • dobrze znasz program MS Excel

  • potrafisz myśleć analitycznie

  • cechuje Cię chęć ciągłej nauki

  • jesteś osobą dokładną, sumienną i terminową

  • potrafisz posługiwać się dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną

  • masz prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • masz podstawowe umiejętności programistyczne

  • znasz j. angielski i potrafisz się w nim swobodnie komunikować

  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • pracę w Centrum Badawczo - Rozwojowym

  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio

  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty

  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach

  • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

Oferta nieaktualna