Praca - Elektromonter linii napowietrznych

szukaj
Oferta z dnia: 09 marzec 2024
poleć znajomemu
PGE Dystrybucja S.A.
Elektromonter linii napowietrznych
miejsce pracy: Stalowa Wola /podkarpackie
Opis stanowiska:
Nr Ref. PGED/OR/3/2024
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • realizacja działań eksploatacyjnych,

  • usuwanie awarii na sieci elektroenergetycznej,

  • nadzór nad sprawnością sieci dystrybucyjnej,

  • obsługa reklamacji i zgłoszeń odbiorców,

  • usuwanie czynników niebezpiecznych.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze o kierunku elektroenergetyka lub pokrewne,

  • znajomość budowy sieci oraz urządzeń energetycznych,

  • znajomość obsługi komputera,

  • znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych w zakresie eksploatacji do 1 kV,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. C, CE, uprawnienia na obsługę podestów ruchomych przejezdnych oraz prace pod napięciem.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Oferta nieaktualna