Praca - Pracownik produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387168
szukaj
Oferta z dnia: 10 marzec 2024
poleć znajomemu
Nowy Styl
Pracownik produkcji
miejsce pracy: Rzepedź/podkarpackie
Opis stanowiska:
Nr Ref. PRZ/02/24
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • praca na stanowisku produkcyjnym w Zakładzie Przemysłu Drzewnego

  • obsługa suwnicy i/lub ładowarki

  • prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z dokumentacją

  • kontrola kluczowych parametrów jakościowych

  • osiąganie ustalonych celów jakościowych, ilościowych oraz związanych z redukcją strat

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy 2 lub 3 zmianowej

  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic lub ładowarki

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy według ustalonego procesu technologicznego

  • chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

Mile widziane:

  • umiejętność obsługi komputera/terminala radiowego

  • doświadczenie w pracy na produkcji

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej

  • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją

  • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie współpracowników

  • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

Oferta nieaktualna