Praca - Kierownik Projektu IT

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2387524
szukaj
Oferta z dnia: 15 marzec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Kierownik Projektu IT
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  •  Planowanie i nadzorowanie projektów programistycznych,

  • Koordynowanie prac zespołu projektowego,

  • Monitorowanie postępów oraz zapewnienie terminowej realizacji zadań,

  • Zapewnianie wysokiej jakości dostarczanych rozwiązań.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe związane z informatyką lub pokrewne,

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów IT,

  • Bardzo dobra znajomość metodyk zarządzania projektami (np. Agile, Scrum),

  • Umiejętność zarządzania zespołem,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu projektowego,

  • Zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

  • Pakiet benefitów (karta multisport, opieka zdrowotna, etc.),

  • Możliwość pracy nad ciekawymi projektami w dziedzinie IT,

  • Pracę w zgranym zespole ekspertów,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Oferta nieaktualna