Praca - E-commerce Manager z j. angielskim

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2387526
szukaj
Oferta z dnia: 15 marzec 2024
poleć znajomemu
WAJNERT MEBLE sp. z o. o.
E-commerce Manager z j. angielskim
miejsce pracy: Wrocław, ul. Braniborska/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Szukamy osoby:

  • lidera zespołu,

  • z minimum 5-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku,

  • posługującej się językiem angielskim w stopniu minimum B2,

  • posiadającej praktyczną wiedzę w obszarze analityki webowej i digital marketingu,

  • dynamicznej, zorientowanej na wynik, odważnie zgłaszającej nieszablonowe rozwiązania i nowe pomysły.

Mile widziane, jeśli osoba będzie posiadać:

  • doświadczenie w wykorzystywaniu PrestaShop,

  • znajomość rynku mebli i wyposażenia wnętrz,

  • wiedzę o handlu internetowym,

  • wiedzę w obszarze analityki webowej,

  • wiedzę w obszarze digital marketingu.

Wymagania:
Na codzienną pracę managera składa się:

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie sklepu internetowego,

  • zarządzanie treściami i content marketingiem w różnych wersjach językowych,

  • nadzór nad integracjami i importem danych,

  • codzienny monitoring narzędzi analitycznych (Google Analytics, Google Search Console, Hotjar i inne),

  • przygotowywanie analiz i raportów na podstawie danych analitycznych i przygotowywanie wniosków na ich podstawie, w zakresie proponowanych zmian w sklepie internetowym i kampaniach promocyjnych,

  • prowadzenie analiz sprzedaży oraz analiz konkurencji oraz monitorowanie kluczowych wskaźników i KPI,

  • współpraca z innymi działami, w tym z działem IT i agencjami w zakresie wdrażania zmian w sklepie internetowym,

  • koordynowanie działań oraz współpraca z agencjami i firmami zewnętrznymi, prowadzącymi działania na rzecz sklepu internetowego,

  • uruchamianie i prowadzenie kampanii promocyjnych w sklepie internetowym,

  • wspieranie handlowców w obszarze sprzedaży internetowej,

  • wspieranie sprzedaży opartej o inne marketplace’y,