Praca - Technik obiektu

szukaj
Oferta z dnia: 15 marzec 2024
poleć znajomemu
Innovative Facility Management Polska Sp. z o. o.
Technik obiektu
miejsce pracy: Magnice/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków

  • prace mające na celu utrzymanie budynku w należytej sprawności technicznej

  • wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji i urządzeń

  • drobne prace ogólnobudowlane

  • utrzymanie ciągłości pracy urządzeń elektrycznych, chłodniczych, hydraulicznych i gazowych

  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych

  • usuwanie awarii oraz realizacja napraw w celu utrzymania urządzeń w ruchu

Wymagania:
Nasze wymagania

  • doświadczenie techniczne w obsłudze instalacji budynkowych

  • wykształcenie techniczne

  • uprawnienia SEP Gr E1 do 1 kV (mile widziane w pozostałych grupach)

  • doświadczenie z montażu lub serwisie urządzeń/instalacji

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie w rozwiązywanie problemów

  • ukierunkowanie na realizację zadań

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w dogodnej formie zatrudnienia

  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

  • możliwość kreowania nowych rozwiązań i implementacji ich w praktyce

  • przyjazną atmosferę

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pakiet medyczny, multisport

Oferta nieaktualna