Praca - Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2387585
szukaj
Oferta z dnia: 15 marzec 2024
poleć znajomemu
Hirsch Porozell Sp. z o.o.
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad przeglądami technicznymi maszyn, organizację i zamawianie części zamiennych oraz wsparcie podczas bieżących napraw, konserwacji i modernizacji parku maszynowego. Osoba ta będzie miała również możliwość zdobycia praktycznych umiejętności z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki siłowej od wykwalifikowanego zespołu, który bardzo chętnie dzieli się wiedzą.

Wymagania:
Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie o profilu technicznym,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem,

  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,

  • zmysł techniczny,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • komunikatywność, pracowitość, sumienność i odpowiedzialność,

  • doświadczenie w czytaniu dokumentacji technicznej,

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki maszyn, elektryki, pneumatyki i hydrauliki siłowej,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),

  • chęć ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania,

  • atrakcyjne premie,

  • dofinansowania do wypoczynku pracownika,

  • pakiet medyczny w firmie Luxmed,

  • kartę multisport,

  • szkolenia,

  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Oferta nieaktualna